پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 27 مهر 1397

کد خبر : 83352

 
مرگ خاموش دختر 18 ساله در همدان
تاریخ خبر : 1396-09-29
     
   
     
متن خبر :
 یک دختر 18 ساله بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در همدان جان باخت.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: روز دوشنبه مردی میانسال با مراجعه به کلانتری 16 شهرک شهید مدنی از مرگ نابهنگام دختر خود خبر داد.
پژمان قویمی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: طبق اظهارات این فرد، دختر 18 ساله ساعت 19 روز شنبه هفته جاری از دانشگاه محل تحصیل به منزل بازگشته بود و پس از صرف شام به علت خستگی به بستر خواب می رود.وی ادامه داد: پس از گذشت یک ساعت خواهر کوچک، احوال خواهرش را جویا می شود که با جسم بی جان وی بر روی تختخواب مواجه می‌شود.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: این دختر جوان برای درمان بلافاصله به مرکز درمانی آتیه (بیمارستان تامین اجتماعی) منتقل می‌شود.قویمی اظهار کرد: طبق اظهارات پدر متوفی، این دختر جوان پیش از رسیدن به بیمارستان فوت کرده بود و علت اولیه مرگ این دانشجو از نظر کادر پزشکی، مسمومیت با گاز مونوکسید کربن عنوان شده است.
وی بیان کرد: با این وجود برای این موضوع پرونده قضایی تشکیل شده و با دستور بازپرس پرونده به منظور بررسی علت تامه مرگ، جسد این دختر جوان تحویل پزشکی قانونی شده است.
اوایل هفته جاری نیز بانوی 62 ساله ساکن منطقه گل تپه کبودرآهنگ بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن جان خود را از دست داد.
 
 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.