1399-04-161399-04-26bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 26 تير 1399

کد خبر : 100206

 
آمادگی راهداری و حمل و نقل جاده ایی ملایر در میزبانی از زائران اربعین
تاریخ خبر : 1398-07-17
     
   
     
متن خبر :


 با توجه به نزدیکی استان همدان به مرز عراق و تردد فراوان زائران اربعین ، این استان با کرمانشاه و اندیمشک به عنوان هاب انتخاب شدند که بارانداز زائرین محسوب شده و آنها از این سه نقطه به مقصد شهرهای خود حرکت می کنند.
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ایی با بیان این مطلب از آمادگی کامل راهداری و حمل و نقل جاده ایی ملایر در میزبانی از زائرین اربعین خبر داد و گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به زائرین تمهیدات لازم اندیشیده شده است ، در این خصوص کمیته حمل و نقل سوخت ستاد اربعین با ریاست راهداری تشکیل شده و هماهنگی و برنامه ریزی های لازم نیز انجام گرفته است.
سید اسماعیل صفوی زاده با بیان اینکه برای جلوگیری از تمرکز و ترافیک بعد از اربعین تمامی شرکت های مسافربری و راه آهن آماده ارائه خدمات هستند بیان کرد : 45 دستگاه اتوبوس و 120 دستگاه مینی بوس شهر و روستا برای جابجایی زائرین در نظر گرفته ایم.
وی در ادامه افزود : برای تسریع و تسهیل روند انتقال زائرین ، از ابتدای مهر روزانه 3 رام قطار از تهران به قم - ملایر- کرمانشاه مسافران را جابه جا می کنند.
وی در گفتگو با همدان پیام وضعیت مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی ملایر را مطلوب ارزیابی کرد و افزود : در این خصوص کمیته ایی تشکیل داده و به صورت مرتب از مجتمع ها بازدید می‌‌کنیم .صفوی زاده در پایان با اشاره به آمادگی تمام گشت های راهدارخانه ها خاطرنشان کرد: تا پایان مسافران پیاده روی اربعین در تمامی محورها ، گشت ثابت و فعال برقرار است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.