1403-04-131403-04-23bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 23 تير 1403

کد خبر : 132209

 
رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر همدان:

ساماندهی ورودی‌های شهر، مورد کم لطفی مدیران است
تاریخ خبر : 1402-03-03
     
 
 
     
متن خبر :


رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای شهر همدان با بیان اینکه طرح ساماندهی ورودی‌ها یک طرح کلان و بسیار مهم است، گفت: متأسفانه طی دو سال گذشته در کمیته فنی کمیسیون ماده 5، توجه کمتری به این موضوع بوده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی‌امید در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت نامناسب ورودی‌های شهر، اظهار کرد: شهرداری به منظور ساماندهی ورودی‌ها مشاور تعیین کرد اما گزارشی مبنی بر اینکه این مهم در چه مرحله‌ای است تا کنون، گزارشی ارائه نشده است.

وی خواستار به سرانجام رسیدن هر چه سریع‌تر ساماندهی ورودی‌های شهر شد و گفت: این اقدام کار بزرگی بوده و مطالبه چندین ساله مردم دانای همدان است.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای شهر همدان بیان کرد: برخی مدیران دولتی در سطوح مختلف معتقد به انجام کارهای کلان در شهر و مورد دقت و توجه قرار گرفتن این موارد هستند.

کاوسی‌امید با تأکید بر اینکه بنابر نظر کارشناسان، طرح ساماندهی ورودی‌ها یک طرح کلان و بسیار مهم است، افزود: متأسفانه طی 2 سال گذشته در کمیته فنی کمیسیون ماده 5، توجه کمی به این موضوع شده است و در اولویت کاری مدیران در سطوح مختلف تصمیم‌گیری نیست.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.