پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 11 فروردين 1402

کد خبر : 68614

 
برنامه فرهنگی استانداری در انتخابات پیش رو

برای مشارکت حداکثری،مردم تکریم شوند
تاریخ خبر : 1394-11-26
     
 
 
     
متن خبر :
 تکریم رای دهندگان؛ این توصیه ای بود که در جلسه معاونت سیاسی استانداری  همدان پیام به مسئولان انتخاباتی  پیشنهاد کرده است.در جلسه 16 بهمن ماه  به ریاست نادری فر سرفصل های 8 گانه ای برای ستاد انتخابات ارائه شد که تکریم رای دهندگان پیشنهادی بود که این سرفصل ها را تکمیل کرد.در این جلسه سردبیر روزنامه همدان پیام تاکید کرد که از نگاه مدیر رسانه ای آنچه می تواند در حوزه تبلیغات رسانه ای تاثیرگذار باشد رعایت کرامت رای دهندگان است که باید دیده شود. به فاصله یک هفته  و چند روز پس از این پیشنهاد حالا محمدابراهیم الهی تبار از تهیه دستورالعمل برای این توصیه خبرداده است.   رئيس ستاد انتخابات استان از تهیه برنامه‌ای برای تکریم رأی‌دهندگان در انتخابات و ارسال آن به فرمانداری‌های استان خبر داده است.
به گزارش کميته اطلاع‌رساني ستادانتخابات استان، محمدابراهيم الهي‌تبار صبح دیروز در جلسه ستاد انتخابات استان گفت: مردم با حضور در راهپيمايي 22 بهمن‌ماه بر درستي مسير حرکت نظام اسلامي تأکيد کردند و تداوم مسير عزتمندي و افتخار را فرياد زدند.
وي با تقدير از مردم استان، اضافه کرد: دستگاه‌هاي اجرايي و کميته‌هاي ستاد بايد شرايط حضور مردم در پاي صندوق‌هاي رأي و تکرار حماسه 22 بهمن را فراهم آورند.
 رئيس ستاد انتخابات استان با بيان اينکه، انتخابات 7 اسفندماه نخستين انتخاباتي است که در دولت تدبيرواميد انجام مي‌شود، افزود: دولت تمام تلاش خود را براي برگزاري انتخاباتي پرشور، قانوني و با مشارکت حداکثري مردم به کار گرفته است. الهي‌تبار تصريح کرد: مهمترين موضوع در انتخابات براي دولت، امانتداري و حضور حداکثري مردم در پاي صندوق‌هاي رأي است و در اين زمينه وزارت کشور و استانداري‌ها تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند.
وي خاطرنشان کرد: برنامه تکريم رأي‌دهندگان که از سوي کميته فرهنگي ستاد تهيه و براي فرمانداري‌ها ارسال شده، برنامه نو و خوبي است و لازم است اين برنامه مورد توجه باشد و در شعب اجرا و بازتاب آن به ستاد ارائه شود.
رئيس ستاد انتخابات استان با يادآوري آغاز تبليغات داوطلبان مجلس خبرگان استان، ادامه داد: چگونگي تبليغات در کميسيون تبليغات مجلس خبرگان استان با حضور استاندار، رئيس هيأت نظارت، رئيس کل دادگستري و مديرکل صداوسيماي استان، مشخص و به داوطلبان ابلاغ شده است.
الهي‌تبار اظهار داشت: ايجاد فضاي مناسب براي انتخابات با حضور گسترده مردم از تأکيدات مقام معظم رهبري و رئيس‌جمهور است و بايد از همه توانمندي‌ها و ظرفيت‌ها استفاده شود تا اين فضا در استان ايجاد شود.
در اين جلسه رؤساي کميته‌هاي ستاد انتخابات استان به ارائه گزارش اقدامات پرداختند و تصميماتي اتخاذ شد.
 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.