پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 6 خرداد 1403

کد خبر : 132441

 
با حضور ۶۵۰ تیم برگزار می‌شود

قطار مسابقات مینی‌فوتبال همدان در ایستگاه اول
تاریخ خبر : 1402-03-16
     
 
 
     
متن خبر :


 آئین افتتاحیه مسابقات مینی‌فوتبال جام ایرانیان استان همدان با حضور نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل و معاونین ورزش و جوانان استان همدان، فرماندار و مسئولین ورزش و جوانان شهرستان ملایر، رئیس و اعضای هیات‌های همگانی و بومی‌محلی استان و با حضور تیم‌های شرکت کننده در ورزشگاه شهید روحیان ملایر برگزار و این رقابت‌ها به صورت رسمی در استان همدان آغاز شد.

۶۵۰ تیم در قالب ۱۰ شهرستان در نخستین دوره از مسابقات مینی‌فوتبال جام ایرانیان استان نام نویسی کرده‌اند.

نخستین دوره مینی‌فوتبال جام ایرانیان در ۴۴۸ شهر و در ۳۱ استان و در چهار مرحله برگزار می‌شود و در استان همدان نیز این مسابقات با شرکت هفت هزار و ۸۰۰ بازیکن و مربی برگزار خواهد شد.

احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه مسابقات مینی‌فوتبال جام ایرانیان گفت: میزبانی از افتتاحیه مینی‌فوتبال استان یک اتفاق ویژه برای شهرستان ملایر است.

وی با تشکر از زحمات مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان تصریح کرد: افتتاح استخر بانوان ملایر و افتتاح و بازسازی زیرساخت‌های متعدد ورزشی ملایر جای تقدیر دارد.

هادی بیگی‌نژاد دیگر نماینده مجلس هم اظهار کرد: فعالیت ورزش و جوانان استان در ملایر جای تقدیر دارد. باید ورزشکاران حاضر در مینی‌فوتبال با انگیزه و برنامه برای کسب کرسی‌های ملی و جهانی در مسابقات حاضر شوند.

علی حقیقی مديركل ورزش وجوانان استان هم گفت: رقابت‌های مینی‌فوتبال استان با حضور بیش از ۶۰۰ تیم و بالغ بر هفت هزار شرکت‌کننده برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مسابقات مینی‌فوتبال فرصتی برای کشف استعدادهای محلات است، عنوان کرد: ملایر با ۹۰ تیم اولین شهرستان به لحاظ تعداد تیم‌های شرکت کننده است.

هادی سبزواری سرپرست هیات همگانی استان هم در این آئین گفت: ملایر یکی از شهرهای فعال در حوزه ورزش همگانی و پیاده‌روی خانوادگی است.

وی از نمایندگان، فرماندار و مسئولین این شهرستان خواست تدارک همایش‌های بزرگ خانوادگی را مدنظر داشته باشند

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.