پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 2 خرداد 1403

کد خبر : 136780

 
امسال سال همدان است
تاریخ خبر : 1402-11-28
     
 
 
     
متن خبر :


 امسال سال همدان است و اتحاد و همدلی که در همدان برای جهانی شدن، شکل گرفت ستودنی است و باید حفظ شود.

مدیرکل توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی در آخرین روز از نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران و در حاشیه بازديد از غرفه استان همدان، گفت: در همدان کارهای خوبی برای ثبت جهانی "هگمتانه و مرکز تاریخی همدان" انجام شده است.

سیدمصطفی فاطمی ادامه داد: پرونده ثبت جهانی همدان قوی و نظر نهایی ارزیاب یونسکو نیز مثبت بود، مهمترین دستاورد پرونده اتحاد و همدلی بین دستگاه‌های اجرایی همدان بود که باید حفظ شود.

فاطمی با اشاره به اینکه شرایط کلی کشور تأثیر بسزایی در پرونده دارد، اظهار کرد: اتحاد و همدلی ایجاد شده در همدان نباید پس از ثبت جهانی از بین برود و اگر تداوم داشته باشد همدان روزهای بهتری را تجربه می‌کند.

مدیرکل توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی با بیان اینکه همدان به زیرساخت‌های گردشگری بیشتر و بهتری نیاز دارد، افزود: اقدامات زیرساختی خوب در استان انجام شده و باید ادامه داشته باشد.

وی در پایان درباره غرفه استان همدان در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، اظهار کرد: غرفه‌ همدان جزء غرفه‌های خوب نمایشگاه است و امیدواریم این پیشرفت را در سال‌های آینده نیز شاهد باشیم.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.