1402-11-301402-12-10bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 10 اسفند 1402

کد خبر : 3427

 
عامل موفقیت بسیج توجه به منویات رهبری است
تاریخ خبر : 1390-09-04
     
   
     
متن خبر :

همدان‌پیام:رییس دانشگاه علوم پزشكی استان همدان گفت: توجه به منویات مقام معظم رهبری مهمترین عامل موفقیت بسیج در عرصه های مختلف بوده است.
رضا صفی‌آریان در آیین تجلیل از ایثارگران دانشگاه با بیان اینكه چراغی كه خداوند خواهان روشن بودن آن‌ها باشد به سادگی خاموش نمی‌شود، اظهار داشت: موفقیت بسیج ناشی از گوش به فرمان مقام معظم رهبری بودن است.وی شعار انقلاب را عدالت محوری عنوان كرد و افزود: در هشت سال جنگ تحمیلی دنیا در مقابل ایران اسلامی قرار داشت به طوری كه از 28 كشور دنیا اسیر داشتیم.رییس دانشگاه علوم پزشكی استان همدان برخورداری از رهبری بسیجی و جانباز را بسیار ارزشمند دانست و تصریح كرد: تحریم‌ها با پیروزی از منویات رهبری راه به جایی نمی‌برد.
صفی آریان اظهار داشت: افراد سو استفاده‌ كننده از بیت‌ المال در نهایت متضرر می‌شوند و عاقبت خوشی نخواهند داشت.
رییس ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه نیز با اشاره به شكل گیری بسیج سازندگی در پنج آذرماه سال 58 با پیام رهبر كبیر انقلاب اظهار داشت: بسیج هم‌اكنون به نهادی مقدس و كارآمد تبدیل شده و كشور نیز بعد از 31 سال به دلیل بصیرت رهبری و حضور بسیج در عرضه‌های مختلف همچنان بر ایده‌های اصلی خود پایبند است.
یوسفی‌ مشعوف با اشاره به تجلیل از رزمندگان، آزادگان، جانبازان، خانواده شهدا و ایثارگران در پنج مناسبت در طول سال افزود: با توجه به برخورداری از بیش از 14هزار كارمند نمی‌توان جوابگوی ایثارگران دانشگاه بود.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.