1400-10-221400-11-02bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 2 بهمن 1400

کد خبر : 113757

 
سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد

افزایش پروازهای خارجی و بین‌الملل
تاریخ خبر : 1399-09-06
     
 
 
     
متن خبر : معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری درباره آخرین وضعیت پروازهای خارجی این‌گونه به ایسنا توضیح داد: درحال‌حاضر هیچ مشکلی برای پروازهای خارجی وجود ندارد و بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی داخلی سفرهای خارجی خود را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی روزبه‌روز گسترش می‌دهند.
 ابوالقاسم جلالی افزود: بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی داخلی که پیش از شیوع ویروس کرونا به مقاصد خارجی مختلفی سفر می‌کردند هم‌اکنون نیز پروازهای خود را به همان مقاصد را از سر گرفتند که می‌توان به کشورهای همسایه، کشورهای اروپایی و ... اشاره کرد به‌عنوان مثال روزانه بیش از 8 ایرلاین به مقصد ترکیه پرواز می‌کنند.
جلالی با اشاره به دیگر مقاصد خارجی شرکت‌های هواپیمایی ایرانی مانند عراق و دیگر کشورهای همسایه، اعلام کرد: ایران ایر تنها ایرلاین داخلی است که به کشورهای اروپایی مختلفی پرواز می‌کنند.
معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری درباره انجام پروازهای بین‌المللی چنین گفت: ایرلاین‌های خارجی مانند قطر ایرویز، ترکیش ایرلاین و امارات درحال‌حاضر پرواز خود به ایران را انجام داده و مسافران را جابه‌جا می‌کنند همچنین دیگر ایرلاین‌های خارجی نیز به‌زودی به آنها می‌پیوندند که می‌توان به لوفت‌هانزا به‌عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی اشاره کرد که براساس مذاکرات صورت گرفته از اواسط دسامبر پرواز خود به ایران را از سر خواهد گرفت.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.