پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 25 مرداد 1399

کد خبر : 100204

 
در لیگ دسته سوم کشور :

ذوب فلزات در بهار مزه پیروزی را چشید
تاریخ خبر : 1398-07-17
     
 
 
     
متن خبر :

هفته ششم رقابت های دسته سوم باشگاه های کشور با انجام ۶ بازی از گروه دوم در شهر های مختلف دنبال شد که در این هفته نمایندگان استان به مصاف رقبای تهرانی خود رفتند .
 در یکی از این دیدارها تیم ذوب فلزات بهار که برای اولین بار توانست از میزبانی خود بهره ببرد در ورزشگاه تازه ترمیم شده جوانان بهار  دریک بازی نسبتا سخت موفق شد با نتیجه ۲ بر یک میهمان خود تیم کیمیا فرآیند تهران را مغلوب کرد.
 این بازی با برتری نسبی ذوب فلزات در دقایق آغازین آغاز شد و بعد از گذشت ده دقیقه ابتدایی، این تیم  میهمان بود که بازی را در دست گرفت و با استفاده از مهاجمان و وینگر های تند و تیز خود موقعیت هایی را روی دروازه تیم میزبان ایجاد کند که هوشیاری دروازه بان و مدافعان تیم بهاری این موقعیت ها را یکی پس از دیگری دفع کرد. بالاخره تیم کیمیا تهران در اواسط نیمه اول روی شوت زیبای سجاد زند به گل رسید و مزد برتری نسبی خود را گرفت . این گل در دقیقه ۲۹ به ثمر رسید.
با دریافت این گل تیم ذوب فلزات به خود آمد و پس از خلق چند موقعیت نصفه و نیمه بالاخره در اواخر نیمه اول در اثر توب ربایی و پاس دقیق شهرام پیشخورد، روی ضربه ای زیبای پارسا قلی پور به گل تساوی دست یافت.
با آغاز نیمه دوم تیم ذوب فلزات جان دوباره ای گرفت،به طوریکه با انگیزه بالا و دوندگی زیاد به دنبال رسیدن به گل برتری بود.
ذوب نیمه دوم را با فشار و پرس از جلو، روی تیم میهمان آغاز کرد و بالاخره دوندگی بالا و پرس شدید ذوب جواب داد و در دقایق پایانی بازی شهرام پیشخورد روی پاس محمد اصلانی تعویض طلایی حمید شانه ای، تیر خلاص را به پیکر تیم کیمیا وارد کرد و فرصت جبران را از این تیم سخت کوش گرفت .
این برد به موقع و دلچسب باعث شد این تیم شایسته پس از چند بازی ناکامی به بازی های اینده امیدوار باشد .
نکته ای که در بازی امروز این تیم به طور شاخص به چشم می آمد جنگندگی،میل به برد و صمیمیت بازیکنان این تیم بود که در کنار رفع برخی مشکلات فنی میتواند عامل موفقیت این تیم در ادامه لیگ باشد.
ترکیب تیم ذوب فلزات در مقابل کیمیا فرآیند
مختار آذرآباد ،مجید بیات ،پیمان احتظاظی، حسین ورمزیار، امیر حسین بیگلر ، میلاد ساسانی،میثم مرادی ،محمود خالدیان ( سعید حیدری) ،مهدی ترکمان (عارف سبحانی)، شهرام پیشخورد ، پارسا قلی پور (محمد اصلانی)
شهرداری مریانج نماینده دیگر همدان نیز روزگذشته در کرج میهمان تیم فرهنگ البرز بود که با یک گل مغلوب این تیم شد.
در این دیدار محمود الماسی سرمربی شهرداری مریانج نیز بدنبال کسب اولین پیروزی بود. بازی با حملات دوتیم آغاز شد و هردو تیم تلاش داشتند که به گل دست یابند.
در دیگر دیدارهای این گروه برق آرا با دو گل شهروند رامسر را مغلوب کرد،ستاره کاسپین بابل میزبان خود شاهین فرابرد زنجان را دو بر یک شکست داد، صدرنشین گروه دماوند آمل ۳ بر صفر آبیدر سنندج را از پیش رو برداشت.
آریو نجم تهران نیز دو بر یک سولدوز نقده مغلوب کرد.
هفته هفتم این رقابت ها روز یکشنبه هفته آینده در شهرهای مختلف برگزار خواهد شد که در این هفته شهرداری مریانج در ورزشگاه  مریانج میزبان شاهین فرابرد زنجان خواهد بود و ذوب فلزات در دیداری سخت و حساس به میهمانی سولدوز نقده خواهد بود.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.