1397-01-221397-02-01bool(false) 1397-01-221397-02-01bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 1 ارديبهشت 1397

کد خبر : 75483

 
بانک‌ها برای تسهیلات ازدواج کارشکنی نکنند
تاریخ خبر : 1395-10-19
     
   
     
متن خبر :
 بانک‌ها در پرداخت تسهیلات ازدواج کارشکنی و سنگ‌اندازی نکنند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه همدان در خطبه‌های نمازجمعه گفت: دولت برای پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان اعتباراتی در نظر گرفته است، اما بانک‌ها زیر بار نمی‌روند.
آیت‌ا... غیاث‌الدین طه‌محمدی با بیان اینکه اگر برای ازدواج جوانان همکاری انجام نشود شاهد بروز آسیب‌های اجتماعی خواهیم بود، ادامه داد: بانک‌هایی که پول وام ازدواج را دارند بخل و سنگ‌اندازی نکنند.
به گفته وی، استاندار همدان برای پرداخت تسهیلات ازدواج به جوانان تأکیدات زیادی داشته و ضعف و کارشکنی بانک‌ها را نمی‌پذیرد.
طه‌محمدی در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر اجرای امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: منکر در جامعه باب شده و معروفات نیز منکر شده است.
 جریان نفاق امروز بزرگترین خطر جامعه اسلامی است
امام‌جمعه ملایر هم گفت: امروز جریان نفاق، خطر جامعه اسلامی است که باید مردم را از این خطر بزرگ مطلع کرد، در غیر اینصورت بر جامعه اسلامی حاکم خواهند شد.
به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری اظهار کرد: جریان نفاق خطا کار و تشویق‌کننده مردم به خطا هستند و از هر ترفندی برای شکستن اتحاد بین اسلام و مسلمانان استفاده می‌کنند.
وی تأکید کرد: در شرایط کنونی باید مراقب باشیم چهره نفاق را به خود نگیریم و همواره با انقلاب، رهبری و ولایت فقیه همراه باشیم تا به نظام جمهوری اسلامی خدشه‌ای وارد نشود.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید احمدی‌روشن افزود: دشمن با دانش هسته‌ای ما مخالف است و زمانی که کار به ترور دانشمندان هسته‌ای ما می‌رسد، بدان معنا است که دشمن به بن‌بست رسیده است.
حجت‌الاسلام برقراری با اشاره به مذاکرات هسته‌ای بیان کرد: وزیر امور خارجه آمریکا حتی در نامه خداحافظی خود به صراحت برای مبارزه با ایران و جلوگیری از فعالیت هسته‌ای ایران خط و نشان می‌کشد.
وی همچنین با اشاره به سفر وزیر بهداشت در 15 دیماه به ملایر ابراز امیدواری کرد با سفر وزیر بهداشت به ملایر و تحقق قول‌های داده شده در اسرع وقت مبنی بر ایجاد مرکز آنژیوگرافی و دانشکده پیرازپزشکی، شاهد تحول عظیم در علوم پزشکی و تجهیزات پزشکی در بیمارستان‌های این شهرستان باشیم.
  مردم را از فتنه جدید آگاه کنید
امام‌جمعه اسدآباد در ادامه با اشاره به فتنه جدید دشمن از طریق شبکه‌های بیگانه، گفت: سران سه قوه و رسانه‌ها با هوشیاری و آگاهی دادن به مردم اوضاع کشور را مدیریت کرده و آرامش را حاکم کنند.
حجت‌الاسلام موسی حسینی‌مجد اظهار کرد: در آستانه انتخابات سال 96 دشمنان با علم کردن حقوق بشر در صدد فتنه دیگری هستند تا آرامش مردم را برهم بزنند.
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در حکمی حجت‌الاسلام موسی حسینی‌مجد را به مدت 3 سال دیگر به سمت امام‌جمعه اسدآباد تمدید کرد.
 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.