1399-06-261399-07-05bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 5 مهر 1399

کد خبر : 110720

 
توقف شهرداری در برج میلاد
تاریخ خبر : 1399-05-11
     
 
 
     
متن خبر :

 تیم فوتبال شهرداری در هفته بیست‌وسوم لیگ دسته دوم مقابل میزبان خود میلاد تهران، یک بر یک متوقف شد.
هفته بیست‌وسوم لیگ دسته دوم در گروه نخست با انجام 7 دیدار در شهرهای مختلف دنبال شد و ۲ تیم استقلال ملاثانی و خیبر خرم‌آباد با غلبه بر حریفان خود یکه‌تاز جدول رده‌بندی شدند.
در این هفته تیم استقلال ملاثانی با 3 گل امیدگناوه را شکست داد تا با 45 امتیاز صدرنشین رقابت‌ها شود. تیم خیبر خرم‌آباد نیر در مصاف با حریف خود کاسپین قزوین به برتری رسید و این تیم نیز با 45 امتیاز در رده دوم ایستاد تا رقابت در صدر جدول برای صعود حساس‌تر دنبال شود. در این هفته، دیگر مدعی قهرمانی شهید قندی یزد در خانه، مقابل مس نوین کرمان تن به تساوی یک بر یک داد تا از گردونه رقابت دور شود.
تیم فوتبال شهرداری همدان که در میانه جدول قرار دارد راهی تهران شده بود تا با میلاد مصاف کند که پس از 90 دقیقه تلاش، ۲ تیم به تساوی و تقسیم امتیاز رضایت دادند. شهرداری با این تساوی 31 امتیازی شد و در مکان ششم جدول قرار گرفت. شهرداری حالا نه دغدغه سقوط دارد و نه شانس صعود و در دیدارهای باقیمانده که حکم تشریفاتی دارد به میدان خواهد رفت.
در دیگر دیدارها فولاد نوین جشنواره گل به‌راه انداخت و شهرداری فومن را با 8 گل شکست داد، اترک بجنورد نیز با قضاوت داوران همدانی با 3 گل مقابل آوالان کامیاران به برتری رسید. پس از انجام 23 بازی در این گروه، استقلال ملاثانی و خیبر خرم‌آباد با 45 امتیاز پیشتاز هستند و شهید قندی یزد با 43 امتیاز در جایگاه سوم ایستاد. در انتهای جدول نیز تیم‌های کارون اروند خرمشهر و شهرداری فومن به‌طور قطع به دسته سوم سقوط کردند و 3 تیم اترک بجنورد، امیدگناوه و کاسپین قزوین نیز کابوس سقوط را احساس می‌کنند

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.