1402-12-041402-12-14bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 14 اسفند 1402

کد خبر : 126258

 
پاس با گل محمدی استارت زد

دور جدید تمرینات آماده‌سازی تیم پاس همدان برای حضور موفق در رقابت های فصل جدید لیگ دسته دوم فوتبال کشور آغاز شد. آغازتمرینات پاس برای حضور در فصل جدید لیگ ۲
تاریخ خبر : 1401-06-09
نویسنده : سلیمان رحیمی
     
 
 
     
متن خبر :


 دور جدید تمرینات آماده‌سازی تیم پاس همدان برای حضور موفق در رقابت های فصل جدید لیگ دسته دوم فوتبال کشور آغاز شد.

تیم فوتبال پاس همدان با هدایت هادی گل‌محمدی قدم به کارزار رقابت‌های لیگ دسته دوم قهرمانی باشگاه‌های کشور می‌گذارد و به طور رسمی از روز گذشته با این مربی بومی استارت زد.
پس از آنکه مدیریت جدید باشگاه‌ پاس انتخاب سرمربی فصل جاری لیگ را به کمیته فنی باشگاه سپرد. این کمیته نیز پس از رایزنی با چند مربی بومی و غیربومی سرانجام روی نام هادی گل‌محمدی به اجماع رسید و این مربی بومی به طور رسمی به عنوان سرمربی پاس در فصل جاری انتخاب ومعرفی شد.
گل‌محمدی که سال‌ها هدایت تیم‌های بهزیستی و شهرداری همدان را به عهده داشت و صعود با این تیم‌ها به لیگ بالاتر را در کارنامه خود دارد از مربیان جوان و خوش فکر استان است که فوتبال روانی را در زمین پیاده می‌کند و تیم‌های تحت هدایت این تیم در زمینی با برنامه ظاهر می‌شوند و فوتبال تماشاگر‌پسندی را ارائه می دهند.
گل‌محمدی راه سخت و ناهمواری را در باشگاه پاس پیش رو دارد. او باید بداند پاس یک برند معتبر است و هواداران و مدیران باشگاه فقط صعود به لیگ دسته یک را از وی می‌خواهند و این کار را برای گل‌محمدی و کادر فنی وی سخت و ناهموار می‌کند اما این مربی با انگیزه این توان را دارد که با سود بردن از تمام ابزارهای لازم به قله افتخار که همان صعود باشد برسد و این مستلزم آن است که باشگاه نیز ابزار لازم را برای وی مهیا نماید.
گل‌محمدی در ابتدا 3 مربی همدانی را به عنوان دستیار انتخاب کرد تا تمرین پاس را آغاز کند. اکبر افشاری رئیس کمیته آموزش هیأت فوتبال و از مربیان کارنامه‌دار در باشگاه الوند به همراه مصطفی یوسف علیزاده از بازیکنان سابق پاس در لیگ برتر که با بد شانسی دنیای بازیگری را از دست داد و حالا در کسوت مربی به دنبال آن است تا دین خود را به پاس ادا کند وگل‌محمدی را همراهی خواهدکرد ضمن آنکه یار دیرین گل‌محمدی نیز به عنوان مربی دروازه‌بانان‌ها وی را همراهی می‌کند. رضا کیانی مربی خوش اخلاق همدانی که همیشه در کنار گل‌محمدی بوده است امسال نیز وی را در پاس همراهی می‌کند.
گل‌محمدی برای آنکه کادر فنی خود را قوی ببیند به دنبال یک دستیار نخست و مربی بدن‌ساز غیربومی است که گویا وی محمد قربانی مربی فصل قبل شهدای بابلسر و علی اسلامی مربی بدن ساز شاهین بندر عامری را به هادی خرمیان مدیرعامل شرکت جویبار شهر پیشنهاد داده است.
چند نفر از بازیکنان سابق پاس و شهرداری همدان، بازیکنان مستعد باشگاه‌های استان همدان و چند باشگاه مطرح کشور از جمله جوانان سپاهان در تمرین تیم پاس حضور داشتند.تمرین ارزیابی پاسی‌ها در زمین ناهموار و چمن بلند و بی‌کیفیت ورزشگاه شهید مفتح همدان برگزار می‌شود که اعتراض کادر فنی و بازیکنان را به همراه داشت.
اویس کردجهان بازیکن سابق پاس در لیگ برتر نیز در تمرین این تیم شرکت دارد.
تمرین این هفته تیم پاس با بازیکنان به جا مانده و بازیکنان جدید دنبال می‌شود و اولویت گل‌محمدی جذب بازیکنان زیر 20 سال و امید بومی استان است و سپس به دنبال تقویت تیم از بازیکنان غیربومی خواهد بود.
سرمربی جدید پاس به خبرنگار ما گفت : علی‌رغم آنکه دو ماه تا آغاز رقابت‌های لیگ  زمان باقی است اما این فرصت را برای آماده‌سازی پاس کم می‌داند و اعتقاد دارد که باید شبانه روز کار کرد تا پاس را به جایگاه خودش برساند.
گل‌محمدی از تجربه لازم برخوردار است و به خوبی دشمنان پاس را که در لباس میش به وی نزدیک می‌شوند را می‌شناسد و باید هوشیار باشد و اجازه ندهد این افراد به باشگاه و تیم نزدیک شوند وی اعتقاد دارد که مدیریت مستطیل سبز با او است و اجازه دخالت را به کسی نخواهد داد اما بیرون از زمین را نیز باید باشگاه مدیریت کند تا پاس بتواند به سلامت به ساحل لیگ برسد و در پایان فصل به آنچه استحقاقش را دارد دست یاید.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.