1402-12-021402-12-12bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 12 اسفند 1402

کد خبر : 134560

 
هفته دوم مسابقات لیگ برتر استان برگزار شد

ذوب فلزات بهار روی نوار برد
تاریخ خبر : 1402-07-09
نویسنده : مجید بیات
     
 
 
     
متن خبر :


هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان همدان با برگزاری 5 دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد.

در دومین هفته مسابقات تیم های ذوب فلزات بهار، اتحاد جوان همدان، شهرداری مریانج، ستاه سرخ تویسرکان و یاران داریوش نهاوند رقبای خود را از پیش رو برداشتند.

حضور مربیان جوان و با دانش در این دوره از مسابقات سطح فنی مسابقات را بالا برده و این موضوع بیانگراعتماد  مدیران باشگاه ها به نیروهای جوان است که به تغییر نسل و در نهایت به روز شدن کیفیت فنی تیم های لیگی منتهی خواهد شد.

تیم های شهرداری مریانج، شیرزاد همدان، اتحاد جوان، شهرداری جورقان، عقاب اسد آباد و ستاره سرخ تویسرکان با مربیانی جوان پای به رقابت ها گذاشته اند و نوید لیگی با کیفیت و پر شور را به فوتبال دوستان همدانی  داده اند.

در یکی از این دیدارها تیم ذوب  فلزات بهار با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه با هدایت محمود الماسی، مهر همدان  را از پیش رو برداشت ، این بازی در ورزشگاه شهید مفتح برگزار شد و این تیم موفق شد با گل های رضا پارسا و پژمان شاهوردی  رقیب خود  را شکست دهد.

ذوب فلزات در کنار اتحاد جوان تیم های 6 امتیازی جدول رده بندی مسابقات به شمار میروند.

در دیگر دیدار هفته دوم مسابقات  که پنجشنبه در ورزشگاه شهید مفتح برگزار شد، مهدی زندی و شاگردانش در تیم اتحاد جوان با دو گل بهنام رسولی رادمردان سامن را مغلوب کردند.


40 دقیقه ابتدایی مسابقه همچون هوای آن روز سرد و کسل کننده بود  ،این بازی از دقیقه 40 شکل دیگری به خود گرفت و حاضران یک بازی زیبا و هجومی را از نزدیک تماشا کردند  ، تیم اتحاد جوان با این برد  با تفاضل گل بهترنسبت به ذوب فلزات بهار 6 امتیازی شده و   در صدر جدول رده بندی ایستاد .

تبم شهرداری مریانج یکی از تیم های برنده در هفته دوم مسابقات لقب گرفت، این تیم با هدایت حمید مهر سرشت مربی جوان خود  پای به مسابقات گذشته است، شهرداری مریانج در یک بازی برتر با سه گل  تیم شهدای جورقان را شکست داد.

دریکی از دیدار های جذاب و پرگل هفته دوم مسابقات تیم ستاره سرخ تویسرکان با 4 گل تیم شیرزاد همدان را از پیش رو برداشت ، به عقیده خیلی از تماشاگران این دیدار جذاب ترین مسابقه دو هفته ابتدایی مسابقات لقب گرفت.

در این مسابقه ابتدا تیم شیرزاد با دو گل از رقیب خود پیشی گرفت ولی در ادامه تیم ستاره سرخ در  نیمه مربیان با تدابیر تاکتیکی مربی خود  با زی روان تری به نمایش گذاشت و با زدن چهار گل درنیمه  دوم حریف خود را مغلوب کرد.

تیم ستاره سرخ در با ثبات ترین تیم استان در لیگ برتر به شمار میرود این تیم در 3 فصل متوالی با ارائه فوتبالی با کیفیت عنوان نائب قهرمانی مسابقات را کسب کرده است و امسال نیز  یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار میرود.

در دیدار پایانی هفته تیم های یاران داریوش نهاوند  و عقاب الوند اسد آباد در ورزشگاه  شهید هرمزی تویسرکان به مصاف یگدیگر رفتند ، این دیدار نیز با 7 گل به پایان رسید که سهم تیم نهاوندی 4 گل بود.

تیم یاران داریوش با برتری در این مسابقه 4 امتیازی شد و در کنار شهرداری مریانج ایستاد . این تیم نیز یکی دیگر از مدعیان کسب عنوان قهرمانی مسابقات امسال به شمار میرود.

هفته سوم  مسابقات  لیگ برتر استان همدان روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری  پیگیری خواهد شد برگزار خواهد شد ، در این هفته از مسابقات تیم اتحاد جوان میهمان شهرداری مریانج است ، این دیدار روز پنجشنبه در ورزشگاه شهید حاج بابایی برگزار خواهد شد، ستاره سرخ تویسرکان نیز در این روز میزبان تیم مهر همدان خواهد بود .

سه دیدار باقی مانده نیز روز جمعه برگزار خواهد شد که به ترتیب ذوب فلزات بهار از عقاب الوند اسد آباد پذیرایی خواهد کرد ، رادمردان در سامن به دیدار شیرزاد میرود و یاران داریوش نیزبه مصاف شهدای جورقان خواهد رفت.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.