پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 4 خرداد 1398

کد خبر : 84694

 
مديرکل آموزش و پرورش:

افتخار من رسانه‌اي بودنم است
تاریخ خبر : 1397-05-17
     
 
 
     
متن خبر :


مديرکل آموزش و پرورش استان ضمن تبريک هفته خبرنگار به اين صاحبان انديشه و خرد گفت: نقد و انتقاد فرصتي است براي رفع چالش‌ها و من معتقدم رسانه‌ها نقش بي‌بديل در توسعه استان به ويژه تعليم و تربيت دارند.
محمدپورداوود درگفت‌وگو با همدان‌پيام که به مناسبت هفته خبرنگار انجام شد ابتدا ازانتظارات خبرنگاران از دستگاه‌هاي اجرايی گفت و افزود: خبرنگاران انتظار دارند اخبار شفاف و درست دراختيارشان قرار گيرد زيرا که آنها امانتدار و ياري‌گر دستگاه‌ها هستند. وي افزود: دستگاه‌ها نبايد خبرنگاران را مزاحم کار خود بدانند بلکه بايد انعطاف‌پذير و نقدپذير باشند زيرا که انتقاد باعث رشد مديران مي‌شود و همان طور که خبرنگاران در راستاي پيشبرد اهداف مديران در کنار آنان هستند دست‌اندرکاران دستگاه‌هاي اجرايي نيز بايد به خبرنگاران اعتماد داشته باشند و آنها را حمايت کنند.
مدير کل آموزش و پرورش افزود: من به مديران دستگاه‌ها پيشنهاد مي‌کنم اگر مي‌خواهند رشد کنند بايد خبرنگاران را مورد حمايت قرار دهند و از ظرفيت رسانه براي پيشبرد اهداف خود و رفع چالش‌هااستفاده کنند
پورداوود افزود: من خودم را متعلق به رسانه مي‌دانم و در اين مدت مديريتم خبرنگاران بيشترين کمک را نسبت به من داشته‌اند و از اين بابت خرسندم که همه رسانه‌ها و خبرنگاران استان به کمک آموزش و پرورش آمده‌اند و من خبرنگاران را از خودم مي‌دانم.
وي افزود: در اتاق من به روي خبرنگاران باز است و من براي کارم پيوست رسانه‌اي دارم در طول اين مدت مديريتم نیز چندين مورد حضوری به دفاتر رسانه‌ها مراجعه و مصاحبه داشته‌ام و نسبت به سال گذشته 15 درصد نسخه روزنامه‌ها را افزايش داده‌ام و معتقدم بايد دستگاه‌ها بيش از گذشته خبرنگاران و رسانه‌هاي استاني بخصوص مطبوعات  را ياري کنند زيرا که هيچ رسانه‌اي نمي‌تواند جاي روزنامه را بگیرد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.