پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 27 مرداد 1398

کد خبر : 86293

 
اموال باشگاه پاس توقیف شد
تاریخ خبر : 1397-08-15
     
 
 
     
متن خبر :
 
مدیر اجرایی باشگاه پاس همدان گفت:تلاش اعضای باشگاه برای جلب رضایت فرد طلبکار و جلوگیری از خروج اموال نز موثر واقع نشد.
محمد آرتیمانی اظهار داشت: بیان کرد: هم اکنون باشگاه پاس فاقد امکانات اداری است و حتی سیستم رایانه حاوی مدارک و مشخصات بازیکنان نیز ضبط اموال شد.
به گزارش ايرنا آرتیمانی افزود: با این وضعیت چگونه می توان انتظار نتیجه گیری تیم را داشت و متاسفانه شرایط نامطلوبی در باشگاه حاکم است و هر روز شاهد حضور طلبکاران و تعیین تکلیف نشدن بدهی های باقی مانده به ویژه در حوزه قضایی هستیم.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از بومی های همدان با وجود اینکه شرایط باشگاه را می دانند، با پیگیری شکایت خود حتی اقدام به ضبط و توقیف میز و صندلی این باشگاه می کنند.
آرتیمانی یادآور شد: البته هستند افراد بومی که رقمی میلیونی از باشگاه طلب دارند و تاکنون نه تنها شکایت نکرده اند بلکه همچنان به تیم کمک می کنند.
هم اکنون حوزه اداری باشگاه پاس فاقد امکانات متناسب یک باشگاه حتی در رده لیگ استانی است. تیم فوتبال پاس که در گذشته های نه چندان دور سابقه قهرمانی باشگاه های آسیا را در کارنامه خود ثبت کرده است، پس از انتقال به همدان و کسب نتایج بسیار ضعیف، به دسته های یک، 2 و سه لیگ فوتبال کشور سقوط و در نهایت امسال با خرید امتیاز یک تیم دسته دومی، بازی های خود را در این سطح آغاز کرد.
 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.