پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 17 مرداد 1399

کد خبر : 71116

 
سخنگوي شوراي شهر ملاير در جمع خبرنگاران:

شورا به جد از عملکرد خود دفاع می‌کند
تاریخ خبر : 1395-03-03
     
   
     
متن خبر :

ملاير- خبرنگار همدان پيام: بروز بداخلاقی‌ها و تهمت‌ها به مجموعه شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ملایر كه از پيش از انتخابات در فضاي مجازي رونق گرفته است، موضوع نشست شوراي اسلامي شهر ملاير با خبرنگاران بود.
سخنگوي شوراي شهر ملاير با اشاره به اينكه در ماه‌های اخیر عده‌ای با ارائه اطلاعات نادرست و غیرواقع در فضاي مجازي، موجب بدبینی همشهریان به اين مجموعه شدند و فضای ناامنی را در سطح شهر ایجاد کردند، گفت: این افراد با دیدی مغرضانه اعضای شورای اسلامی شهر ملایر را مورد تهمت قرار دادند و در فضای مجازی نسبت به نشر شبهه‌ها و اتهامات اقدام کردند.
رضا زنگنه معتقد است: اعضاي شورا هرگونه نقد منصفانه و عادلانه را می‌پذیرند و قبول دارند که شاید در مسیر انجام وظایفشان اشتباهاتی نیز رخ داده باشد؛ اما به جد از عملکرد خود دفاع می‌کنند.
وي به تهمت‌ها و تخریب‌های اخیر در زمینه مواردی چون گرفتن وام‌های کلان از سوی اعضای شورا، گرفتن تخفیف از شهرداری، پرداخت نکردن عوارض در ساخت‌وسازها و به کارگیری نیرو در شهرداری به صورت رابطه‌ای اشاره كرد و گفت: تمام این شایعه‌ها از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر ملایر تکذیب می‌شود. زنگنه با تأكيد بر اين نكته كه شورای اسلامی شهر ملایر آماده پاسخگویی به تمامی شبهه‌ها، سؤالات و موارد مطرح شده از سوی هر شخص حقیقی و حقوقی است، بيان كرد: با ارائه اسناد و مدارک در هر مرجعی براي پاسخگويي حاضر مي‌شود.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ملایر در ادامه اینگونه بداخلاقی‌ها را موجب دلسرد شدن تمامی زحمت‌کشان مجموعه شهرستان در هر ارگان و نهادی دانست و افزود: اینها به نفع آینده شهرستان نیست و نياز است نهادهای نظارتی در اين زمينه ورود جدی پيدا كنند.
زنگنه در ادامه با اشاره به اينكه اداره اوقاف بايد در شهرستان كمك كننده امور باشد اما متأسفانه سنگ‌اندازي مي‌كند؛ گفت: در حال حاضر نيز هتل نيمه‌كاره پارك داراي عرصه و عيان موقوفه بوده و يكي از دلايل رفع نشدن اين مشكل اوقاف است.
 ساختمان نيمه‌كاره پارك فرهنگسرا مي‌شود
مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ملایر هم در اين نشست به نبود فرهنگسرا در ملاير اشاره كرد و آن را از مهمترین دغدغه‌های دور چهارم شورا دانست.
به گفته پيمان رجبي؛ اين در حاليست كه در حال حاضر مركز استان 9 تا 10 فرهنگسرا دارد.
وي به ساختمان نیمه‌کاره واقع در بلوار پرستار ملایر اشاره كرد كه با نظر کمیسیون عمران شورا بررسی و برای استفاده فرهنگسرا در نظر گرفته شده است، براساس نظرات کارشناسی طبقه زیرین این ساختمان با کاربری شهر بازی مسقف، طبقه همکف سالن آمفی‌تئاتر، رستوران و سالن بازی، طبقه اول و دوم با کاربری فرهنگسرا و کتابخانه و طبقه سوم با کاربری هتل آپارتمان باشد که اگر شورا در تغییر کاربری این ساختمان به نتیجه قطعی برسد، شهرداری نیز ورود پیدا می‌کند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.