پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 1 فروردين 1398

کد خبر : 84470

 
تابستان امسال 3هتل درهمدان افتتاح مي‌شود
تاریخ خبر : 1397-03-30
     
 
 
     
متن خبر :

 معاون سرمایه‌گذاری اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان از افتتاح سه هتل طی دو ماه آینده در همدان خبر داد و گفت: یک مهمان‌پذیر و دو مجتمع گردشگری نیز تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.
رزیتا ناصرالمعمار در گفت‌ وگو با فارس، با بیان اینکه بهره‌برداری از سه هتل به ظرفیت اقامتی همدان کمک خواهد کرد، اظهار کرد: هتل آپارتمان کتیبه همدان و فاران تویسرکان به همراه هتل امیران 2 طی دو ماه آینده افتتاح خواهد شد.
وی با بیان اینکه هتل و ایجاد ظرفیت اقامتی به جذب گردشگر می‌انجامد، تصریح کرد: هتل امیران 2 ظرفیت اقامتی بیشتری دارد که می‌تواند در جذب گردشگر و کمک به گردشگری استان نقش بسزایی داشته باشند.
معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان بیان کرد: هتل آپارتمان کتیبه با 100 تخت، هتل آپارتمان فاران با 35 تخت و هتل امیران 2 با 130 تخت به ظرفیت اقامتی همدان اضافه خواهند شد.
وی با تأکید بر اینکه افزایش هتل‌های اقامتی در همدان موجب تنوع در امر گردشگری می‌شود، یادآور شد: با توجه به اینکه تبلیغات گردشگری امری مستمر است بنابراین باید برای جذب مسافر نیز ظرفیت اقامتی بیشتر شود.
ناصرالمعمار با تأکید بر اینکه باید ظرفیت‌های اقامتی شامل مجتمع گردشگری، هتل، هتل آپارتمان و مهمانپذیر درهمدان ایجاد شود، افزود: گردشگر ورودی به استان نیازمند ایجاد اقامتگاه‌های مختلف است که همچنان در همدان این ظرفیت در حال افزایش است.
وی با اشاره به سه مورد از ظرفیت‌های اقامتی که امید به بهره‌برداری آنها در سال جاری داریم، بیان کرد: امسال یک مهمان‌پذیر و دو مجتمع گردشگری با ظرفیت 350 تخت به بهره‌برداری خواهد رسید.
معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان اضافه کرد: در حال حاضر 22 پروژه اقامتی در همدان وجود دارد که برخی از آنها کار خود را به تازگی شروع کرده‌اند و سال‌های آینده بهره‌برداری می‌شوند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.