پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 27 مرداد 1398

کد خبر : 84972

 
مدیر کل کتابخانه ها اعلام کرد

دسترسی رایگان به پایگاه مجلات تخصصی نورمگز
تاریخ خبر : 1397-06-17
     
 
 
     
متن خبر :


عاطفه زارعی از دسترسی رایگان به پایگاه مجلات تخصصی نورمگز در کتابخانه‌های اصلی استان خبر داد و اظهار کرد: از آنجا که کتابخانه‌های عمومی به طیف گسترده‌ای از اقشار جامعه خدمات ارائه می‌کنند به دنبال این امکان نیز شدیم.
وی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه هدف اصلی از ایجاد این مهم  ارائه خدمات مختلف به منظور دسترسی سریع و آسان تمامی اقشار به اطلاعات مورد نیاز به منظور تحقق عدالت اجتماعی است، گفت: در اقدامی ابتکاری مبادرت به خرید اشتراک سالانه پایگاه اطلاعاتی تخصصی نورمگز کرده‌ایم تا پویاتر از گذشته برای رسیدن به هدف اصلی خود که گسترش فرهنگ مطالعه مفید و تحقیق و پژوهش بوده گام برداریم.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان خاطرنشان‌کرد: پایگاه مجلات تخصصی نور یا Noormages نورمگز از مجموعه پایگاه‌های مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی است که وظیفه شناسایی و عرضه مجلات تخصصی علوم انسانی و اسلامی را بر عهده دارد.
وی بیان کرد: نشریه‌های این پایگاه در بیست و یک موضوع علوم اجتماعی، حقوق، تاریخ، جغرافیا، اقتصاد، زبان و ادبیات، علوم سیاسی، مدیریت، روان‌شناسی، علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی، هنر و معماری، فلسفه و کلام، قرآن و حدیث، فقه و اصول، تربیت بدنی، اخلاق، ادیان، علوم تربیتی، حسابداری، حوزه سلامت و میان‌رشته‌ای ارائه می‌شوند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.