پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 13 خرداد 1402

کد خبر : 130032

 
جمع‌آوری بیش از ۱۸ میلیارد تومان صدقه در همدان
تاریخ خبر : 1401-11-11
     
 
 
     
متن خبر :


معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: در ۹ ماهه نخست سال بیش از ۱۸ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

غلامرضا صیادزاده یکی از مهم‌ترین طرح‌های اجرایی کمیته امداد در حوزه توانمندسازی و خدمت‌رسانی موثر به خانواده‌های زیرپوشش را اجرای طرح جمع‌آوری صدقات بیان کرد و گفت: بر این اساس خیران نیک اندیش و نیکوکار همدانی در ۹ ماهه نخست سال بیش از ۱۸ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

او افزود:میزان صدقه جمع‌آوری شده در استان همدان امسال نسبت به سال گذشته در همین مدت ۲۷ درصد افزایش داشته است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان تأکید کرد: با توجه به تأکید آموزش‌های دینی برای کمک به نیازمندان و پرداخت صدقه به محرومان، این نهاد همواره تمام تلاش خود را در جهت جذب کمک‌های خیران به کار بسته است.

صیاد زاده تعداد صندوق‌های سطح استان را ۱۹۹ هزار صندوق (بزرگ، متوسط و کوچک) اعلام کرد و افزود: وجوه حاصل از طرح صدقات در هر منطقه برای ارائه خدمات مورد نیاز خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد و سایر اقشار نیازمند در بخش‌های مختلف از جمله مسکن، امور تحصیلی و فرهنگی، ازدواج نیازمندان، امور درمانی و خدمات موردی بر اساس نیازسنجی انجام شده در همان مناطق هزینه شده است.

 

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.