1403-03-171403-03-27bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 27 خرداد 1403

کد خبر : 127130

 
با تعویض‌های طلایی اتفاق افتاد

‌آتش‌بازی شهرداری در دقایق پایانی
تاریخ خبر : 1401-07-21
نویسنده : سلیمان رحیمی
     
 
 
     
متن خبر :


شهرداری همدان 3 ....... چوکا تالش صفر

تیم فوتبال شهرداری همدان در ایستگاه هشتم لیگ دسته یک کشور با شکست چوکای تالش به صف مدعیان صعود پیوست.

هفته هشتم مسابقات فوتبال لیگ دسته یک قهرمانی باشگاه‌های کشور جام آزادگان با انجام 9 بازی در شهرهای مختلف دنبال شد که در یکی از این دیدارها تیم فوتبال شهرداری همدان در ورزشگاه شهید حاجی‌بابایی مریانج با قضاوت میثم حیدری، مازیارمعتمدیان و ابوذرممبینی میهمان خود،چوکای تالش را با شکست سنگین بدرقه کرد..

تیم شهرداری که با 11 امتیاز در رده ششم جدول قرار داشت در این بازی برابر چوکای 6 امتیازی فقط به پیروزی و 3 امتیاز بازی فکر می‌کرد و از همان دقایق نخست برای رسیدن به هدف تلاش کرد.

شاگردان احمد جمشیدیان در این بازی فوتبال قابل قبولی را به نمایش گذاشتند ودر نهایت موفق شدند با غلبه بر شاگردان حسن اشجاری خود را در صف مدعیان صعود قرار دادند.

شهرداری در بازی امروز با ترکیب پرویز کریمی، محمد عباسی‌تبار، پیمان حشمتی، حسین کاظمی، محمد دهقانی نژاد، رامین آقالو، امیرحسین پورقاسمی، صادق رضایی، آرمین طلائی‌منش، مهدی خلج و امیرحسین امیری قدم به میدان گذاشت و در ادامه نیزاز سجادطجرلو،مسعود رمضانی،محمدرضا اقبالی،مجید شعبانی ومحمد بیرانوند به عنوان بازیکن تعویضی سود برد تا با تعویض‌های طلایی بتواند به 3 امتیاز این بازی برسد.

جمشیدیان که تیم خود را با تکیه بر بازیکنان بومی بسته است به خوبی به توانایی بازیکنان همدان واقف است و در این بازی نیز مهدی خلج، امیرحسین پورقاسمی، مسعود رمضانی، آرمین طلائی‌منش و پیمان حشمتی از مهره‌های تأثیر گذار بودند.

اوت‌های ویرانگر عباس‌تبار، بازی‌سازی مهدی خلج و مدیریت خوب حسین کاظمی نقطه قوت تیم شهرداری بود که در این بازی  نمایش خوبی ارائه دادند.

بازی در نیمه نخست چنگی به دل نزد وتوپ بیشتر در میانه میدان بین بازیکنان رد وبدل شد اما درنیمه دوم سرمربی شهرداری باتعویض‌هایی که انجام داد نبض بازی رادر دست گرفت وفوتبال روانی را شهرداری به نمایش گذاشت. وقتی سجادطجرلو،مسعود رمضانی ومحمدرضا اقبالی وارد زمین شدند شهرداری کاملاًدگرگون شد وقدرت خود را به رخ شاگردان حسن اشجاری کشید ودر دقایق پایانی آتش بازی به‌راه انداخت و3 گل زیبا به ثمر رساند.ابتدا در دقیقه85 بازی فرار مسعود رمضانی وپاس تودر و سجاد طجرلو رادر موقعیت گل قرار داد تا شهرداری به گل نخست بازی دست یابد.

پس از این گل تیم چوکا برای جبران گل خورده جلو کشید وشاگردان جمشیدیان در ضد حملات خطرناک ظاهر شدند ودو بار به گل دست یافتند ابتدا باز هم پاس توی عمق مسعود رمضانی، طجرلو را با دروازه بان چوکا تک به تک کرد تا وی گل‌دوم خود وشهرداری را ثبت کند وآنگاه نوبت به دیگر تعویضی طلایی رسید ومحمد رضا اقبالی در دقیقه 4+90 از میانه میدان گریخت وپس از دریبل دروازه بان گل سوم را به نام خود ثبت کرد تا شهرداری در یک روز خوب به یک پیروزی شیرین دست یابد وبه رده چهارم جدول صعود کرد.

اما در دیگر دیدارهای این هفته تیم مس شهر بابک میزبان صدرنشین رقابت‌ها شمس آذر قزوین بود که موفق شد شاگردان سعید دقیقی را با نتیجه یک بر یک متوقف کند، فجر سپاسی دیگر تیم مدعی پذیرای تیم فانوس به دست و ضعیف امید وحدت خراسان بود که در این بازی جشنواره گل به راه ان داخت وبا 11 گل تیم نگون بخت مشهدی را با شکست تلخی بدرقه کرد،، دریای کاسپین بابل با یک گل موفق به شکست تیم خلیج فارس ماهشهر شد، سایپا نیز با هدایت محمود فکری با یک گل ون پارس نقش جهان را مغلوب ساخت تا به صف مدعیان بپیوندد، آرمان گهر سیرجان به میهمانی پارس جنوبی رفته بود که موفق شد میزبان را با یک گل شکست دهد وبا 3 امتیاز شیرین به سیرجان بازگردد و استقلال ملاثانی در اهواز با خوشه طلائی ساوه به تساوی یک بر یک رضایت داد تا از صف مدعیان فاصله بگیرد، همچنین شهرداری آستارا در مصاف با میهمان خود استقلال اهواز و تیم خیبر خرم آباد با کمالوند مقابل چادرملو اردکان به تساوی بدون گل دست یافتند.

در پایان هفته هشتم درجدول رده‌بندی تیم شمس آذر قزوین علی‌رغم تساوی با 17 امتیاز همچنان صدر جدول را در اختیار دارد ودو تیم استقلال ملاثانی و فجر سپاسی شیراز با 16 امتیاز این تیم را تعقیب می‌کنندو شهرداری نیز با14 امتیاز چهارم شد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.