1403-04-231403-05-02bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 2 مرداد 1403

کد خبر : 131056

 
طرح ترافیک فروشی نمی‌شود
تاریخ خبر : 1401-12-24
     
 
 
     
متن خبر :


طرح ترافیک در سال آینده نیز اجرا خواهد شد، البته طرح محدودیت تردد براساس پلاک خودرو نیاز به اصلاحاتی دارد که باید اعمال شود، همچنین ممکن است بخش‌های دیگری به منطقه اعمال طرح اضافه شود.

سرپرست فرمانداری همدان در رابطه با نتیجه اعمال طرح ترافیک تردد خودروها براساس پلاک زوج یا فرد، توضیح داد: در این چند هفته که طرح اجرا شده، رضایت مردمی را به دنبال داشته و ترافیک روانی را در اوج پیک شاهد بودیم.

مسلم مخفی با اشاره به اینکه فعلاً برنامه‌ای برای فروش طرح ترافیک نداریم، بیان کرد: تصمیم داریم تا برنامه و تسهیلاتی برای عبور و مرور تاکسی‌های اینترنتی و تلفنی درنظر بگیریم.

  میدان پیشاهنگی نیازمند اصلاحات هندسی است

 مخفی از نیاز انجام اصلاحات هندسی در میدان پیشاهنگی شهر همدان خبر داد و گفت: پس از حذف میدان، جداول و چراغ راهنمایی باید جابه‌جا شوند و زمان‌بندی چراغ‌های راهنمایی نیز تغییر کند تا مشکل ترافیک حل شود.

وی پیرامون مسأله تخریب میدان پیشاهنگی شهر همدان و تبدیل آن به چهارراه، اظهار کرد: به دلیل کاهش بار ترافیکی و با نظر مشاور ترافیک، میدان را برداشتند که در ابتدا مسائلی به وجود آورد زیرا اصلاحات لازم در آن نقطه صورت نگرفته بود.

به گزارش ایسنا، مخفی تصریح کرد: پس از حذف میدان و تبدیل آن به تقاطع، باید اصلاحات هندسی مانند تغییر در جداول در آن نقطه صورت می‌گرفت، همچنین چراغ‌های راهنمایی و رانندگی جابه‌جا می‌شد و زمان‌بندی آن نیز تغییر می‌کرد. با انجام این اصلاحات پیش‌بینی می‌شود تا وضعیت ترافیکی بیشتری در آن منطقه داشته‌باشیم.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.