پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 4 خرداد 1398

کد خبر : 84677

 
مدیرعامل تیم فوتبال پاس:

مشکلات پاس حل نشود استعفا می‌دهم
تاریخ خبر : 1397-05-17
     
 
 
     
متن خبر :


به گزارش مهر ؛ امیر عظیمی با اشاره به وضعیت تیم فوتبال پاس همدان همدان اظهار داشت: تا امروز چندین مرتبه جلسه هيأت‌مدیره با حضور استاندار و سایر مسئولان برگزار شده و بنده از روز اول بارها و بارها تأکید کرده‌ام بدهی‌های گذشته تیم پاس به هیچ‌وجه نباید ارتباطی با بنده داشته باشد.
وی بابیان اینکه بنده تنها به خاطر علاقه‌ام به مردم همدان و احیای تیم فوتبال پاس این مسئولیت را قبول کرده‌ام و در جلسات هيأت‌مدیره نیز اعضا با این موضوع موافقت کرده بودند و مخالفی نداشتند، گفت: وظایف همه در صورت‌جلسه‌ای که به امضای حاضران رسیده مشخص است.
هیچ‌کس را سرکار نگذاشته‌ام
مدیرعامل تیم فوتبال پاس همدان بابیان اینکه بنده هیچ‌کس را سرکار نگذاشته‌ام، به مصاحبه مدیرکل ورزش و جوانان همدان درخصوص وضعیت تیم پاس که در خبرگزاری مهر منتشر شده است اشاره کرد و گفت: آیا ایشان تا به حال یک هزار تومانی از جیب خود برای پاس هزینه کرده‌اند در حالی که بنده ۴۰۰ میلیون تومان از جیب شخصی‌ برای این تیم هزینه کرده‌ام.
عظیمی بابیان اینکه این هنر نیست که از استانداری پول بگیریم و بعد آن را خرج پاس کنیم، عنوان کرد: اگر مدیرکل ورزش و جوانان حمایتی از تیم پاس داشته چیزی به جز وظیفه‌اش نبوده و عظیمی هم کسی را سرکار نگذاشته است و بنده کوچک مردم همدان و هواداران این تیم هستم.
وی با اشاره به پلمب باشگاه پاس و مهمان‌سرای این تیم بیان کرد: ۱۰ سال است که مهمان سرای ورزش همدان در اختیار تیم فوتبال پاس بوده اما امسال که به ما رسیده می‌خواهند اجاره دریافت کنند که ما هم مشکلی در این زمینه نداریم و این مهمان‌سرا را از هيأت فوتبال اجاره گرفته‌ایم و چک‌هایش را به اداره کل تحویل داده‌ایم.
مدیرعامل تیم فوتبال پاس همدان عنوان کرد: کارمندان ما را از باشگاه بیرون کرده‌اند و درب کل مهمان‌سرا را قفل کرده‌اند به دلیل اینکه می‌گویند شما به تعهدات خود عمل نکرده‌اید در حالی که در تمام ادوار گذشته عرف بوده که این مهمان سرا در اختیار پاس باشد.
 پاس برای ورود به مسابقات باید ۲ میلیارد تومان تسویه بگیرد
عظیمی بابیان اینکه پاس برای ورود به مسابقات باید ۲ میلیارد تومان تسویه بگیرد، گفت: من از روز اول هم گفته‌ام به هیچ‌وجه بدهی‌های تیم فوتبال پاس به بنده ارتباطی ندارد.
وی یادآور شد: تا این بدهی‌ها تسویه نشود فدراسیون کارت برای بازیکنان پاس صادر نخواهد کرد.
مدیرعامل تیم فوتبال پاس همدان بابیان اینکه مشکلات حل نشود کنار می‌کشم، بیان کرد: تا پایان هفته به احترام هواداران می مانم و اگر مشکلات حل نشود استعفا خواهم داد.عظیمی افزود: قرار است تیم را به‌گونه‌ای ببندیم که امسال به لیگ دسته اول فوتبال صعود کنیم و هدفی به غیر این نداریم.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.