1402-03-071402-03-17bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 17 خرداد 1402

کد خبر : 130074

 
اجرای بیش از ۳۰۰ برنامه توسط سپاه ناحیه کبودراهنگ در دهه فجر
تاریخ خبر : 1401-11-13
     
 
 
     
متن خبر :


کبودراهنگ - خبرنگار همدان‌پیام: بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی، عمرانی و خدماتی در ایام ا... دهه فجر توسط سپاه ناحیه کبودراهنگ در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ در نشست خبری با خبرنگاران با تبریک  فرا رسیدن ایام ا... دهه فجر اظهار کرد: امروز پس از ۴۰ سال و کمتر از نیم قرن که از انقلاب می‌گذرد شاهد این هستیم که جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ابر قدرت در دنیا قدرت نمایی می‌کند.

حسن سوری افزود: جمهوری اسلامی در این مدت که انقلاب آغاز شد با هجمه‌های گسترده‌ای علیه نظام  روبه رو بود و تا امروز از تمام تهدید‌ها سربلند بیرون آمده و توانسته تهدید‌ها را به فرصت تبدیل کند.

وی ادامه داد: با حضور مردم همیشه در صحنه و رهبر انقلاب و این ایدئولوژی که جمهوری اسلامی در قالب مکتب اسلام ارائه داد، امروزه دشمنان نیز اذعان دارند که جمهوری اسلامی در همه ابعاد قدرتمند شده است.

وی افزود: جمهوری اسلامی کار خود را از نقطه صفر آغاز کرد و تا به اینجا رسیده، که این نشان می‌دهد تحول اساسی اتفاق افتاده است و همانگونه که امام خمینی‌(ره) مدبرانه فرمودند: این انقلاب زمینه‌ساز ظهور است، و ظهور با حضور مستمر مردم در منطقه اتفاق خواهد افتاد و شاهد صلح جهانی در دنیا خواهیم بود، به حیات خویش ادامه می‌دهد.

سوری با اشاره به برنامه‌های دهه فجر گفت: در دهه فجر امسال در سطح شهرستان کبودراهنگ بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی، عمرانی، خدماتی و... توسط حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: از جمله برنامه‌های اجرایی در این ایام می‌توان به اعزام ۱۷۰ نفر از دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی جنوب، نواخته شدن زنگ انقلاب، دیدار با امامان جمعه شهرستان، غبارروبی مزار مطهر شهدا، سرکشی از خانواده معظم شهدا و جانبازان، نمایش ۱۰ حلقه فیلم انقلاب و برگزاری ۷۰ نشست روایت پیشرفت از دستاورد‌های انقلاب در مدارس شهرستان اشاره کرد.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ تصریح کرد: برگزاری مراسم اعتکاف در ۲۰ نقطه از شهر، برگزاری 8 یادواره شهدا، برگزاری ۱۰۰ نشست روشنگری، افتتاح پروژه‌های عمرانی و راه‌اندازی ساختمان مهارت‌های زندگی و مرکز مشاوره مهر، افتتاح چند باب خانه محروم، راه اندازی خط اتوماسیون و... نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی است.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.