1401-08-251401-09-05bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 5 آذر 1401

کد خبر : 122510

 
شکست شهرداری در مرداب انزلی
تاریخ خبر : 1400-12-08
نویسنده : سلیمان رحیمی
     
 
 
     
متن خبر :

ملوان بندر انزلی  یک .............................................شهرداری صفر

گل: مهدی مومنی دقیقه ۷۳
اخطار: محمد بیرانوند
اخراج: محمدباقر تبار
داوران: ناصر جنگی، احمد طوسی، محسن منصوری
اسامی ملوان: رضا حیدری، علیرضا خوشکفا، وحید فارغ، صادق بارانی، محمد رستمی، آرمین انبساطی، پوریا غلامی، پدرام قاضی‌پور، امیرحسین یحیی‌زاده، مهدی مومنی و سجاد بازگیر
سرمربی: مازیار زارع
 اسامی شهرداری: محمد صابری‌زاده، حسین کاظمی، ساسان جعفری‌کیا، میلاد داوودی، مجید شعبانی، محمد عباس‌تبار، امیرمحمد نسائی، محمد بیرانوند،(سجاد برخوردارزاده ۸۰) امیرحسین پورقاسمی، نیما اسکندرزاده (امیرحسین سوری ۸۰) و مهدی خلج
سرمربی رضا طلائی‌منش
 ورزشگاه تختی انزلی هفته نوزدهم لیگ دسته یک باشگاه‌های ایران


 هفته نوزدهم از رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال قهرمانی باشگاه‌های ایران جام آزادگان روز گذشته با انجام 9 بازی در شهرهای مختلف دنبال شد که در یکی از این بازی‌ها تیم فوتبال شهرداری همدان در ورزشگاه تختی بندرانزلی به مصاف تیم ملوان صدرنشین و بخت نخست قهرمانی رفت.
شهرداری همدان که پس از 13 هفته در هفته هجدهم مزه پیروزی را چشید با روحیه‌ای مضاعف در مرداب انزلی به میدان رفت. تیم شهرداری در این بازی در غیاب 3 بازیکن محروم و مصدوم خود قدم به میدان گذاشت.
پیمان حشمتی به دلیل اخراج مقابل ماشین‌سازی و آرمین طلائی‌منش به دلیل 3 کارته بودن در این بازی به دلیل محرومیت و میثم زمانی مهاجم گلزن شهرداری نیز به دلیل مصدومیت غایب بودند و طلائی‌منش در غیاب این 3بازیکن اصلی خود با ترکیبی دگرگون شده مقابل ملوان صدرنشین صف‌آرایی کرد. ملوان نیز در این بازی چند بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و بیماری در اختیار نداشت که معروفترین آنها حمید کاظمی مهاجم گلزن و بهترین گلزن ملوان بود.
عظیم گوگ، ایمان پسندیده، حسین کامیاب، پرهام صیاد و سهیل فداکار دیگر غایبان ملوان بودند. بازی با حملات ملوان آغاز شد و در دقایق ابتدایی این تیم میزبانی بود که بر توپ و میدان حاکم بود در این دقایق ملوان صاحب یک موقعیت خوب شد که ضربه پوریا غلامی را در دقیقه 14 بازی محمد صابری‌زاده با عکس‌العمل زیبا دفع کرد.
پس از برتری دقایق ابتدایی ملوان بازی کم کم متعادل شد و در دقایق پایانی نیمه نخست این شاگردان رضا طلائی‌منش بودند که ملوان را در زمین خود حبس کرد و بارها روی دروازه ملوان خطرناک ظاهر شدند و چند بار امیرمحمد نسائی و نیما اسکندرزاده فرصت‌های گلزنی را از دست دادند.
نیمه نخست این دیدار علی‌رغم برتری نسبی تیم شهرداری همدان بدون گل مساوی به پایان رسید.
در نیمه دوم ملوان و شهرداری برای رسیدن به گل بازی را هجومی آغاز کردند و مربیان 2 تیم با تعویض‌هایی که انجام دادند سعی کردند تا نبض بازی را در دست بگیرند.
در این نیمه ملوان فوتبال روان تری را به نمایش گذاشت و برتری نسبی خود را بر شهرداری تحمیل کرد. فشار ملوان سرانجام در دقیقه 73 به بار نشست و به دنبال یک ضربه کرنر که یحیی‌زاده ارسال کرد مهدی مومنی در بین مدافعان شهرداری با یک ضربه سر توپ را به گل تبدیل کرد تا ملوان صاحب برتری شود.
در ادامه بازی تیم شهرداری با اخراج محمد عباس‌تبار 10 نفره شد تا کار برای شاگردان طلائی‌منش سخت‌تر شود.
در دقایق پایانی شهرداری تلاش کرد تا 10 نفره بازی را متعادل کند، اما شاگردان مازیار زارع عملکرد بهتری داشتند و موفق شدند از تنها اندوخته خود حفاظت کنند و سرانجام این بازی با تک گل مهدی مومنی به سود ملوان به پایان رسید تا شهرداری چهارمین شکست فصل را تجربه کند و ملوان با این پیروزی همچنان به یکه‌تازی خود در صدر جدول ادامه دهد.
در این دیدار تیم شهرداری علی‌رغم ارائه بازی نسبتاً خوب در باتلاق انزلی مغلوب شد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.