1403-02-201403-02-30bool(false) 1403-02-201403-02-30bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 30 ارديبهشت 1403

کد خبر : 132210

 
تقدیر از مدیران روابط عمومی‌ برتر استان
تاریخ خبر : 1402-03-03
     
 
 
     
متن خبر :


در همایش روز روابط عمومی و ارتباطات تعدادی از مدیران روابط عمومی‌های استان به‌عنوان برتر و شایسته تقدیر معرفی شدند.

در این همایش برخی از آنها در حوزه روابط عمومی و تعدادی نیز در بخش حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان از استاندار همدان لوح تقدیر دریافت کردند.

این مراسم با حضور قاسمی فرزاد استاندار همدان، حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، معاونان استاندار و برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و همچنین مدیران و کارشناسان روابط عمومی ادارات استان حضور داشتند. اسامی تعدادی از مدیران روابط عمومی که در این همایش تقدیر شدند در ذیل آمده است.

روابط عمومی آبفا برتر شد
 حمید عزیزی‌متواضع، مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان همدان در ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های شرکت‌های خدمات‌رسان استان در سال 1401 عنوان برتر را کسب کرد.
همچنین از او در بخش حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان به‌دلیل تولید محتوای اثرگذار در طرح تشویق فرزندآوری شرکت آبفا تقدیر به‌عمل آمد.

روابط عمومی آب منطقه‌ای شایسته تقدیر شد
 علی پرندافشار، مدیر روابط عمومی آب منطقه‌ای همدان در ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های شرکت‌های خدمات‌رسان استان در سال 1401 شایسته تقدیر شد.

مدیر روابط عمومی صمت برتر شد
 فرزاد پیرو، مدیر روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان همدان و عضو هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان در ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان در سال 1401 عنوان برتر را کسب کرد. همچنین از او به‌دلیل برگزاری تور راهیان پیشرفت مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی در هفته ارتباطات و روابط عمومی تقدیر شد.

از روابط عمومی اقتصاد و دارایی تقدیر شد
 علیرضا خرمرودی مدیر روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان در سال 1401 شایسته تقدیر شد.
همچنین در بخش رسانه به جهت تولید محتوای اثرگذار در طرح تشویق فرزندآوری وزارت اقتصاد نیز پیرامون حوزه سهام متولدین ۱۴۰۱ با اهدای لوح سپاس از او تقدیر به‌عمل آمد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.