پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 13 آذر 1400

کد خبر : 119510

 
وزنه‌برداران نخستین میهمان کمپ تیم‌های ملی در همدان
تاریخ خبر : 1400-06-14
     
 
 
     
متن خبر :

 سایت کمپ تیم‌های ملی در همدان با حضور ملی‌پوشان وزنه‌بردار کشورمان به طوررسمی افتتاح شد.
نخستین اردوی تیم ملی وزنه‌برداری ایران پس از راه‌اندازی سایت کمپ تیم‌های ملی در همدان تشکیل شد که بازخورد مثبت و انگیزشی برای ورزش استان همدان دارد.
مدیرکل ورزش‌وجوانان استان در بازدید از حضور تیم ملی وزنه‌برداری کشور در استان گفت: خوشحال هستیم پس از راه‌اندازی سایت کمپ‌های تیم ملی در همدان، تیم ملی وزنه‌برداری نخستین تیمی است که جهت بهره‌گیری از ظرفیت‌های طبیعی و زیرساخت‌های ورزشی همدان در سایت کمپ‌های تیم ملی در همدان حضور دارند.
حمید سیفی افزود: استان همدان ظرفیت‌های بیشماری در بحث زیرساخت و تجهیزات و همچنین نیروی انسانی و استعدادهای برتر دارد که باید با برنامه‌ریزی دقیق و با حمایت مجمع نمایندگان استان تداوم یابد و با توجه ‌به رایزنی‌های انجام شده در آینده نزدیک شاهد حضور تیم‌های ملی در سایر رشته‌های ورزشی نیز خواهیم بود.
وی گفت: رشته وزنه‌برداری یکی از رشته‌هایی است که برای ثبت رکورد و همچنین درخشش هرچه بیشتر و افتخارآفرینی برای کشور نیازمند سرسختی فراوان است.
سیفی با اشاره به حضور تیم ملی کشتی کشور در همدان در ماه‌های گذشته، افزود: بازخورد حضور تیم ملی کشتی در استان همدان بسیار مثبت بود و رهاورد آن برای ورزش کشور کسب 2 مدال نقره مسابقات جهانی کشتی در روسیه و مدال طلای جام تختی توسط کشتی‌گیران همدانی شد که امیدواریم آثار و برکات این اقدام خوب در استان با تمام توان تداوم یابد.
وی با اشاره به فعالیت قهرمانان و مدال‌آوران استان در رشته‌های مختلف ورزشی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و مجوز ستاد کرونا، گفت: امروز ورزش همدان درحال تدارک برای مسابقات آسیایی 2022 چین و المپیک 2024 است، بنابراین امیدواریم با همکاری، وحدت و همدلی بتوانیم بهترین و شایسته‌ترین خدمات را در ورزش استان برجای بگذاریم.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.