پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 2 آبان 1399

کد خبر : 111860

 
الکس نوری، گزینه قطعی نیمکت استقلال
تاریخ خبر : 1399-06-27
     
 
 
     
متن خبر :


 از استقلال خبر می‌رسد الکساندر نوری گزینه نخست این باشگاه برای جایگزینی فرهاد مجیدی است.
پس از کناره‌گیری فرهاد مجیدی از سرمربیگری استقلال به‌دلیل اختلاف‌هایی که با احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه پیدا کرد، مدیران آبی‌پوش در مصاحبه‌ها و اطلاعیه‌های مختلف از مذاکره با آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی سخن گفتند و اینکه توافقات اولیه نیز با او برای بازگشت به نیمکت آبی‌ها انجام شده است.
سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با پافشاری روی منع حضور خارجی‌ها با حضور استراماچونی روی نیمکت آبی‌ها مخالفت کردند و عملا بازگشت استراماچونی منتفی شد.
در چنین شرایطی استقلالی‌ها با هدایت نامجومطلق راهی بازی‌های آسیایی شدند، حالا هواداران استقلال همچنان امیدوارند که مدیران باشگاه به وعده‌شان عمل کنند و استراماچونی را برگردانند.
گفته می‌شود گزینه قطعی استقلال درحال‌حاضر الکساندر نوری مربی ایرانی- آلمانی است که در ماه‌های گذشته هدایت هیچ تیمی را برعهده نداشته است. حالا شنیده می‌شود که مدیران استقلال به‌دنبال آوردن سرمربی سابق وردربرمن به ایران هستند تا نه‌تنها از فشارهای موجود خارج شوند بلکه یک مربی نامدار را روی نیمکت تیم‌شان بنشانند.
از طرف دیگر با توجه به اینکه نوری پدری ایرانی دارد، شامل قانون منع حضور خارجی‌ها نمی‌شود. گفته می‌شود مسئولان استقلال با سازمان لیگ در این‌باره مشورت کردند و درصورتی‌که با الکس نوری به تفاهم برسند، او مشکل قانونی برای حضور روی نیمکت آبی‌ها نخواهد داشت.
باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی در استقلال رخ می‌دهد و درنهایت مدیران باشگاه چه تصمیمی خواهند گرفت

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.