پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 19 بهمن 1401

کد خبر : 121161

 
لیگ یک به ایستگاه دهم رسید

شهرداری همدان به دنبال پیروزی در تهران
تاریخ خبر : 1400-09-23
     
 
 
     
متن خبر :

 تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته دهم رقابت‌های لیگ یک محکوم به پیروزی است و امروز به کمتر از 3 امتیاز قانع نخواهد شد.
هفته دهم از رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک قهرمانی باشگاه‌های کشور امروز با انجام 9 بازی در شهرهای آستارا، تهران، جم، اهواز، قزوین، شهر بابک، خرم‌آباد، کرمان و ساوه دنبال می‌شود که در حساس‌ترین بازی‌ها خیبر خرم‌آباد میزبان ملوان انزلی است و استقلال اهواز پذیرای قشقائی شیراز است.
در یکی از این دیدارها امروز تیم فوتبال شهرداری همدان در ورزشگاه کارگران تهران با قضاوت ناصر جنگی، عباس شیرزادی و هارون چوپان‌زاده به دیدار ویستاتوربین تهران می‌رود. نتیجه این بازی برای هر 2تیم حیاتی است. تیم شهرداری که در 4 بازی گذشته خود طعم پیروزی را نچشیده است امروز به دنبال پاره کردن نوار ناکامی‌های خود است.
سرمربی تیم شهرداری در هفته گذشته با آنالیز تیم حریف ضعف و قوت ویستاتوربین را برای شاگردان خود تشریح کرده است و در این بازی به کمتر از برد قانع نخواهد بود.
شهرداری که چند بازیکن مصدوم دارد و این مصدومان کار را برای طلائی‌منش سخت کرده است امروز امیدوار است با سود بردن از موقعیت‌های گلزنی به پیروزی برسد تا خود را از بحران خارج کند.
تیم فوتبال شهرداری بازیکنان خوبی را در ترکیب دارد و اگر این بازیکنان اسیر جو حاکم بر بازی نشوند می‌توانند به راحتی تیم ویستاتوربین را از سر راه بردارند.
ضعف گلزنی در این تیم موج می‌زند و شهرداری همچنان جای خالی یک مهاجم چارچوب‌شناس را احساس می‌کند.
رضا طلائی‌منش در این بازی صابری‌زاده را درون دروازه خواهد داشت و در خط دفاعی درصورت برطرف شدن مصدومیت کاپیتان، پیمان حشمتی، حسین کاظمی، میلاد داوودی و محمد عباس‌تبار را در خط دفاعی قرار خواهد داد.
در خط هافبک احتمالاً امیرمحمد نسائی، امیرحسین پورقاسمی، محمد بیرانوند و مهدی خلج به بازی گرفته می‌شود و آرمین طلائی‌منش و میثم زمانی نیز در خط آتش خواهند بود.
شهرداری هم‌اکنون 13 امتیازی است و برای آنکه جایگاه خود را مستحکم و یا چند پله صعود کند در این دیدار محکوم به پیروزی و کسب 3 امتیاز است. تیم ویستاتوربین نیز با 10 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد و این تیم نیز برای صعود به نیمه نخست جدول در این بازی خانگی به دنبال کسب پیروزی است.
اما در دیگر دیدارها در بازی حساس بین مدعیان صعود در شهرهای اهواز و خرم‌آباد برگزار می‌شود. در اهواز استقلال رده پنجمی میزبان صدرنشین رقابت‌ها قشقائی شیراز است و در خرم‌آباد تیم خیبر این شهر که در رده چهارم قرار دارد از تیم دوم جدول ملوان انزلی پذیرایی می‌کند. نتایج این بازی می‌تواند تغییراتی را در بالای جدول ایجاد کند. دیگر تیم مدعی آرمان‌گهر سیرجان راهی آستارا می‌شود تا با شهرداری این شهر و فرشاد پیوس دیدار کند.
همچنین تیم پارس جنوبی جم میزبان رایکا بابل است. شمس آذر قزوین پذیرای سایپا تهران است. مس شهر بابک از استقلال ملاثانی پذیرایی می‌کند، شاهین شهرداری بوشهر به میهمانی مس کرمان می‌رود و خوشه‌طلایی ساوه میزبان تیم نگون‌بخت ماشین‌سازی تبریز است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.