پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 11 مهر 1402

کد خبر : 131086

 
امروزه جامعه به جهاد تبیین نیاز بیشتری دارد
تاریخ خبر : 1401-12-25
     
 
 
     
متن خبر :


 کبودراهنگ -خبرنگار همدان‌پیام: با توجه به سنگ اندازی‌های دشمن بهترین و مهمترین کاری که باید از سوی دلسوزان برای نظام انجام شود جهاد تبیین مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است.

مسلم غلامی باگرمیداشت روز شهید در همایش ستاد مردمی با موضوع جهاد تبیین در سالن جوان کبودراهنگ گفت: این شهرستان با پیشینه انقلابی خود که ۱۰۷ روز به پیروزی انقلاب مانده بود در پنجم آبان ۵۷ با حرکت انقلابی خود بر علیه رژیم ستم شاهی ۵ شهید و ۲۳ جانباز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌است.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس، فرزندان این خطه از ارزش‌های اسلامی و اعتقاداتشان، با شجاعت  دفاع کردند وثمره آن۶۴۳شهید گرانقدر،۱۸۰۰جانباز ، آزاده سرافراز و۶۰۰۰رزمنده بوده است در امتداد آن نیز در همه صحنه‌ها حضوری مؤثر داشته‌اند‌.

غلامی خاطر نشان کرد: در سفر پر خیر و برکت رئیس جمهوری  به شهرستان کبودراهنگ، اعتبارات خوب و پروژه‌هایی بسیاری برای این شهرستان  اختصاص دادند که جای قدردانی دارد.

وی همچنین افزود: از کل اعتباراتی که  رئیس جمهوری  در جریان سفر به استان به شهرستان کبودراهنگ اختصاص دادند، حدود  ۸۷۸میلیارد تومان مربوط به شهرستان کبودراهنگ است.

 غلامی بیان کرد: با تزریق اعتبارات اختصاص یافته در سفر رئیس جمهوری به شهرستان، در طول ۳سال جهشی در توسعه این شهرستان رخ خواهد داد.

وی افزود: دیگر دست آورد بزرگ سفر رئیس جمهوری به این دیار دستور حل مشکل قدیمی زمین شهری و اوقاف بوده‌است.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.