پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 17 بهمن 1401

کد خبر : 126823

 
فلاحی:

ارتباط ضعیف زاهدی وفا با مجلس پاشنه آشیل او در رای اعتماد خواهد بود
تاریخ خبر : 1401-07-04
     
 
 
     
متن خبر :


 نماینده همدان و فامنین می‌گوید: نداشتن ‌ارتباط لازم زاهدی وفا با نمایندگان در ماه‌های گذشته، پاشنه آشیل او در روز رای اعتماد خواهد بود.

به گزارش رویداد24 احمدحسین فلاحی گفت: اگر وزیر، ارتباط ضعیفی با نمایندگان داشته باشد و حتی معاونانش و خصوصاً معاون پارلمانی در تعامل با نمایندگان نباشند، احتمال تذکر، سوال و اخطار از سوی نمایندگان به وزیر را افزایش می‌دهد.

وی خاطر نشان کرد: نکته‌ای که در خصوص زاهدی وفا در این ایام داشتیم، ارتباط کمرنگ وی در دوران سه ماهه با نمایندگان بوده است. حضورش در مجلس و حتی حضور نمایندگان در دفتر او بسیار حداقلی بود و از طرفی، خیلی روی به سفر استانی هم نیاورد که این موضوعات، یک امتیاز منفی برای او خواهد بود.

وی تصریح کرد: از آن‌جایی که زاهدی وفا، تخصص اقتصادی دارد و در بدنه وزارت کار هم بوده، امید است اگر از نمایندگان رای اعتماد را کسب کرد، خلاء ارتباط با نمایندگان را جبران کند.

فلاحی با تأکید بر نداشتن ارتباط لازم و کافی زاهدی وفا با نمایندگان در ماه‌های گذشته گفت: پاشنه آشیل او در روز رای اعتماد خواهد بود و اساساً هر وزیری که ارتباط مناسبی با مجلس نداشته باشد این چالش را خواهد داشت.

وی در پایان گفت: به باور من، وزارت کار باید تا حدی کوچک شود. به نظر، برخی سازمان‌های آن، رسالت این وزارتخانه نیست؛ مثل سازمان بهزیستی. بهتر است سازمان بهزیستی زیر نظر کمیته امداد و یا وزارت بهداشت باشد تا با کوچک‌شدن وزارتخانه، خروجی کار بهبود پیدا کند، زیرا اداره وزارت کنونی از پسِ یک وزیر برنمی‌آید.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.