1403-03-171403-03-27bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 27 خرداد 1403

کد خبر : 134331

 
همدان، میزبان همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی
تاریخ خبر : 1402-06-26
نویسنده : حبیب الله طاقتی احسن
     
 
 
     
متن خبر :


 رئیس سازمان ورزش‌های تفریحی و رقابتی فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۴۰ همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با پخش زنده شبکه تلویزیونی در سطح استان‌های مختلف کشور برگزار شده و همدان هم در روزهای آینده میزبان یکی از این همایش‌ها خواهد بود.

علیرضا مهدوی هدف از برگزاری این همایش‌های خانوادگی را ترویج نشاط و شادابی، ارتقای سلامت و کیفیت زندگی و ترغیب قشرهای مختلف به ورزش عنوان کرد.

وی افزود: این همایش‌ها به صورت منظم و برنامه ریزی شده در تمامی استان‌ها برگزار می‌شود و قرار است چهاردهم مهرماه نیز همدان میزبان این پیاده روی باشد.

مهدوی با اشاره به برگزاری نخستین رویداد مینی فوتبال جام ایرانیان کشور در دو بخش بانوان و آقایان گفت: در این دوره از مسابقات همدان میزبانی بانوان را برعهده دارد و زنجان نیز میزبان آقایان است.

رئیس سازمان ورزش‌های تفریحی و رقابتی فدراسیون ورزش های همگانی کشور ادامه داد: این رقابت‌ها در بخش آقایان از ۲۵ شهریور و بانوان از ۲۶ شهریور با ورود تیم‌ها به دو شهر زنجان و همدان پیگیری می‌شود.

وی با ابراز رضایت از امکانات میزبانی این دو استان در مسابقات مینی فوتبال جام ایرانیان گفت: در بازدیدی که از هر دو شهر زنجان و همدان انجام شد، ضمن بررسی شرایط میزبانی، اقدام‌های صورت گرفته برای برگزاری این رویداد ملی مطلوب بود.

مهدوی افزود: این رویداد برای نخستین بار در سطح کشور برگزار می‌شود و تمامی استان‌ها مشارکت همه جانبه دارند و در مجموع سطح مسابقات را بسیار کیفی پیش بینی می‌کنیم

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.