پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 19 بهمن 1401

کد خبر : 121796

 
مسابقات ورزشی قهرمان من در همدان
تاریخ خبر : 1400-10-27
     
 
 
     
متن خبر :


 مسابقات ورزشی قهرمان من به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در همدان برگزار می‌شود.
مدیر منطقه یک شهرداری همدان با اشاره به پویش بزرگ قهرمان من که از ابتدای دی ماه آغاز شده است عنوان کرد: این پویش در زمینه‌های مختلفی چون برگزاری مسابقات وصیت‌نامه سردار دل‌ها، نقاشی کودک و نوجوان، برگزاری مسابقات ورزشی، تقدیر از خانواده‌های شهدا و جانبازان مدافع حرم، اهدای کمک‌های مؤمنامه به اقشار نیازمند فعالیت داشته است که شاهد استقبال بسیار مناسبی از سوی شهروندان بوده‌ایم.
جلیلوند با بیان اینکه هر یک از زمینه‌های این پویش شامل اقشار متفاوتی از جامعه می‌شود اظهار کرد: سعی شده است که با ارتباطی که با تمامی سنین و علایق مختلف جامعه گرفته می‌شود تأثیرگذاری این برنامه‌ها دوچندان باشد.
وی با اشاره به محبوبیت شهید حاج قاسم سلیمانی در بین تمامی اقشار جامعه گفت: جوانمردی و شخصیت بزرگی که این شهید داشته است بایددر ابعاد مختلف تبیین و آموزش داده شود و پویش قهرمان من فرصتی را ایجاد کرد تا این امر مهم صورت بپذیرد.
همچنین مدیر منطقه یک شهرداری از برگزاری مجموعه مسابقات ورزشی شامل فوتسال و شنا در این پویش خبر داد و افزود: ترغیب افراد جامعه به ورزش که یکی از ارکان مهم در بهبود سلامتی و ارتقای نشاط اجتماعی است و همچنین ایجاد شور و نشاط از دیگر اهداف این مجموعه مسابقات است که با همکاری شهرداری منطقه یک و تیپ انصارالحسین(ع) در حال برگزاری است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.