پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 2 آبان 1399

کد خبر : 111571

 
کاهش ۲۰ درصدی تصادفات فوتی در جاده‌های همدان
تاریخ خبر : 1399-06-18
     
 
 
     
متن خبر :

 مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان از کاهش ۲۰ درصدی تصادفات منجر به فوت در جاده‌های استان در ۵ ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
آرتین کمالی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح خبر اظهار کرد: در ۵ ماهه نخست سال ۹۹، ۲۴ نفر در تصادفات درون‌شهری، ۱۰۴ نفر در تصادفات برون‌شهری، ۱۸ نفر در تصادفات خاکی- روستایی و ۱۸ نفر در سایر موارد جان باخته‌اند.
وی با بیان اینکه در مجموع ۱۶۴ نفر شامل ۱۲۸ نفر مرد و ۳۶ نفر زن در تصادفات جاده‌ای استان جان خود را از دست داده‌اند، تصریح کرد: در ۵ ماهه نخست سال ۹۸ نیز ۳۲ نفر در تصادفات درون‌شهری، ۱۴۳ نفر در تصادفات برون‌شهری، ۱۱ نفر در تصادفات خاکی- روستایی و ۱۹ نفر در سایر موارد فوت کردند.
کمالی با اشاره به اینکه در مجموع سال گذشته ۲۰۵ نفر شامل ۱۵۸ نفر مرد و ۴۷ نفر زن در تصادفات جاده‌ای جان باختند، به تصادفات چند روز اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: ظهر روز یکشنبه ۱۶ شهریورماه، یک دستگاه وانت نیسان در جاده شیرین‌سو به سمت زنجان در حرکت بوده که متأسفانه واژگون می‌شود و راننده ۲۴ ساله در دم فوت می‌کند. وی در ادامه یادآور شد: روز جمعه ۱۴ شهریورماه نیز یک دستگاه خودروی تویوتا هایلوکس با یک موتورسوار ۳۳ ساله در جاده رباط شورین همدان برخورد کرده و او را مجروح می‌کند که متأسفانه روز یکشنبه فوت کرد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.