1402-07-021402-07-12bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 12 مهر 1402

کد خبر : 131065

 
نظارت بربازار در ایام عید و ماه رمضان در کبودراهنگ تشدید می‌شود
تاریخ خبر : 1401-12-24
     
 
 
     
متن خبر :


 کبودراهنگ- اکرم حمیدی- خبرنگار همدان‌پیام: ستاد تنظیم بازار شهرستان کبودراهنگ در آمادگی کامل برای خدمت‌رسانی به مردم است.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در جلسه تنظیم بازار  اعلام کرد: ستاد تنظیم بازار این شهرستان با تلاش مضاعف برای مناسب‌سازی قیمت‌ها، کنترل گرانی و برخورد با گران‌فروشان وتوزیع اقلام، آمادگی صددرصدی دارد.

مسلم غلامی اظهار کرد: مشکلی در تأمین و عرضه کالاهای اساسی در بازار کبودراهنگ وجود ندارد.

وی ادامه داد: با توجه به نیازو درخواست مردم در این شهرستان درخواست افزایش سهمیه گوشت قرمز و مرغ منجمد را از دستگاه‌های استانی داریم.

غلامی بیان داشت: هرساله در ایام تعطیلات مسافران زیادی برای بازدید از مناطق گردشگری و غار علیصدر به این شهرستان سفر می‌کنند که تقاضای اختصاص سهمیه کالاهای اساسی چون آرد جداگانه‌ای را به این مناطق داریم.

فرماندارکبودراهنگ خاطر نشان کرد: در آستانه فرارسیدن عید نوروز و ماه مبارک رمضان برای حفظ حقوق مصرف‌کنندگان و ممانعت از افزایش غیرقانونی قیمت‌ها و دیگر تخلفات توسط برخی افراد فرصت‌طلب، انجام گشت‌های مستمر و حضور همیشگی بازرسان با همکاری بسیج اصناف در سطح بازار تشدیدخواهد شد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان  نیز در این جلسه اظهار کرد: مشکلی در توزیع کالاهای اساسی در استان همدان نداریم.

محمدی افزود: هماهنگی تمامی دستگاه‌های اجرائی عضو ستاد تنظیم بازار شهرستان کبودراهنگ با مدیریت ارشد این شهرستان در سطوح بسیار بالایی است که جای قدردانی دارد.

وی افزود: توزیع اقلام با نرخ دولتی برای تنظیم بازار است نه برای تأمین بازار، که توزیع این اقلام باید بازدارندگی در بین عموم مردم داشته‌باشد.

محمدی اظهار کرد: شماره تلفن ۱۲۴با هدف حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان آماده دریافت گزارش‌های مردمی در زمینه تخلفات صنفی است.

وی تأکید کرد: بازرسی‌ها وگشت‌ها همه‌روزه و به خصوص در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان با قوت خود در شهرستان کبودراهنگ همانند سایر شهرستان‌های استان انجام شود.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.