پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 19 بهمن 1401

کد خبر : 124555

 
با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان انجام شد

سه تغییر در یک روز
تاریخ خبر : 1401-04-08
     
 
 
     
متن خبر :

 نهاوند-کمالوند-خبرنگارهمدان پیام:  سه تغییر در یک روز برای مجموعه ارشد مدیریتی در شهرستان نهاوند روز گذشته رقم خورد تا فعالیت دولت سیزدهم در یک سالگی اش آن روی جدی خود را نشان دهد.
دو معاون و یک بخشدار روز گذشته  به جمع مدیران شهرستان افزوده شدند تا تکلیف پست های ارشد مشخص و نوبت به تعیین تکلیف سرپرستی ها و ادارات دیگر شهرستان برسد.
شهروز کیانی که پیش از این به‌عنوان معاون مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان معرفی شده بود، روز گذشته در حکمی  مسئولیت معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری نهاوند به وی سپرده شد .
همچنین جعفر سلگی که پیش از آمدن احمدوند به‌عنوان سرپرست فرمانداری بود به معاونت عمران و برنامه ریزی و پورداد کیانی هم از مجموعه آموزش عالی به جمع مدیران شهرستان در سمت بخشدار مرکزی معارفه شد. از مهدی جلال وند ،آیت صالح و حجت‌اله بهرکشکول به ترتیب در عنوان های سابق معاونت های سیاسی،عمران و بخشدار مرکزی هم قدردانی شد.
آن طور که پیش از این هم گفته شد، اعمال تغییرات در مدت یک ماهه ی آمدنِ احمدوند در شهرستان،توقع اگر چه بالایی در مدتی اندک بود اما از مدیریت ارشد شهرستان و وجود اراده و ثبات در تصمیم گیری مدیریت ارشد استان این انتظار بر می آمد که عملی هم شد.
برای اجرای برنامه دولت و خدمت موفق به مردم در شرایط فعلی که هیچ حاشیه و فرصت سوزی را بر نمی تابد،ضرورت دارد گام بعدی در نخستین فرصت بررسی و اجرا شود و با ساماندهی اداراتِ زیر مجموعه و تعیین تکلیف سرپرستی ها و اداراتی که مدت هاست تنها تفکر و پیشه شان حفظ موقعیت و میز آن هم با لابی و سیاسی بازی است نه برداشتن باری از دوش مردم! ،اقدامات جدی در توسعه شهرستان و جبران فرصت هایی باشد که در جدال های سیاسی و منیت ها هزینه ها شد.
حُسن همه ی این انتخاب ها بومی بودن گزینه هایی است که روی کار می آیند و یقینا بخش عمده ای از زمانی که برای شناخت فرصت ها چالش ها ، تهدید ها و البته شاخص ها نیاز است، امتیاز مضاعفی برای تسریع در اجرای برنامه ها و پیشبرد اهداف توسعه ای در شهرستان خواهد شد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.