پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 11 فروردين 1402

کد خبر : 117791

 
با توقف در تبریز

شهرداری همدان صدرجدول را از دست داد
تاریخ خبر : 1400-03-04
نویسنده : سلیمان رحیمی
     
 
 
     
متن خبر :

تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته نوزدهم در تبریز مقابل تیم محتشم متوقف شد وصدر جدول را به دیگر تیم تبریزی هدیه کرد.
هفته نوزدهم از رقابت‌های فوتبال لیگ دسته دوم قهرمانی باشگاه های کشور در گروه نخست با انجام 7 دیدار دنبال شد. در یکی از این دیدارها تیم فوتبال شهرداری همدان یکه‌تاز جدول رده‌بندی در تبریز میهمان محتشم این شهر بود.
شهرداری که هفته گذشته شکست تلخی را تجربه کرد و 3 امتیاز شیرین را به ایرانجوان بوشهر هدیه کرد این هفته نیز با ارائه یک بازی نه چندان خوب در مصاف با محتشم تبریز یک بر یک متوقف شد و با از دست دادن 2 امتیاز حساس صدر جدول را به تیم علم و ادب تبریز هدیه کرد.
شاگردان رضا طلائی‌منش در این بازی نتوانستند توانایی‌های خود را نشان دهند و با نمایش فوتبالی پر انتقاد پس از هفته‌ها صدرنشینی یک پله سقوط کردند تا با نگرانی لیگ را دنبال کند.
تیم محتشم تبریز که در انتهای جدول برای فراز از سقوط می‌جنگد در این بازی خانگی به دنبال کسب پیروزی بود و در نیمه نخست فوتبال قابل قبولی ارائه داد و در همان نیمه نخست به گل برتری رسید.
با شروع نیمه دوم شهرداری همدان برای جبران گل خورده بازی را هجومی آغاز کرد و بازیکنان این تیم تلاش کردند تا گل خورده را جبران کنند تلاش شهرداری‌چی‌ها خیلی زود جواب داد و گل مساوی به ثبت رسید.
در ادامه بازی حملات نه چندان جدی شهرداری راه به جایی نبرد و در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
شکست شهرداری به کام دیگر تیم تبریزی شد و علم و ادب در دیدار با تیم انتهای جدولی نفت و گاز گچساران به زحمت با یک گل به برتری رسید و با توجه به شکست شهرداری به صدر جدول صعود کرد.
دیگر تیم مدعی صعود ویستا توربین بود که این هفته  در بوشهر به مصاف تیم متحول شده ایرانجوان رفت بوشهری‌ها که از پیروزی هفته قبل مقابل شهرداری سرمست بودند در این بازی نیز تیم برتر میدان بودند و در نهایت شاگردان فرشاد پیوس را با شکست دو بر یک بدرقه کردند و فرصت رسیدن به صدر جدول را از دست دادند. در سایر دیدارهای این هفته مس نوین کرمان با دو گل شهرداری بندرعباس را مغلوب ساخت و امید گناوه با یک گل از سد اسپاد تهران گذشت.
تیم فوتبال آوالان کامیاران نیز با یک گل ملی حفاری اهواز را شکست داد و در نهایت دو تیم فولاد نوین اهواز و سپید رود رشت در یک بازی پرگل 2 بر 2 مساوی به پایان رسید.
با گذشت 19 هفته از رقابت‌ها تیم فوتبال علم و ادب تبریز با 35 امتیاز صدرنشین شد و شهرداری با 34 امتیاز در رده دوم ایستاد. تیم ویستا توربین تهران نیز با 31 امتیاز سوم است.
در اتهای جدول نیز تیم‌های نفت و گاز گچساران، آوالان کامیاران و ملی حفاری اهواز خطر سقوط به دسته پایین‌تر را بیش از هر زمان دیگری احساس می‌کند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.