1400-10-171400-10-27bool(false) 1400-10-171400-10-27bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 27 دي 1400

کد خبر : 120056

 
شهردار اسدآباد معرفی شد
تاریخ خبر : 1400-07-22
     
 
 
     
متن خبر :


 شاهین کلانتری‌بنگر با حکم استاندار شهردار اسدآباد شد
مراسم معارفه شهردار اسدآباد با حضور فرماندار، مدیرکل دفتر امورشهری استانداری، مدیران اجرایی شهرستان، تعدادی از کارکنان شهرداری و اعضای شورای شهر برگزار شد.
به گزارش همدان‌پیام، مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری همدان در این مراسم گفت: ظرف مدت ۴ روز از معرفی شهردار اسدآباد بیشتر نگذشته است و با پیگیری‌های استاندار حکم وی در اسرع‌وقت امضا شد.
مجید درویشی در ادامه بیان کرد: پست‌ها و سمت‌ها به‌صورت امانت به ما سپرده می‌شوند و مردم اسدآباد از شهردار جدید با رزومه قوی انتظار تغییر چهره شهر را دارند.
وی افزود: شهر اسدآباد با توجه به موقعیت جغرافیایی و قرارگرفتن در مسیر بزرگراه کربلا و قرارگرفتن در مسیر غرب کشور به مرکز استان و عبور بیش از هزار خودرو در هر شبانه‌روز می‌تواند ظرفیت بسیار خوبی باشد.
سعید کتابی، فرماندار اسدآباد از شاهین کلانتری شهردار جدید درخواست به پایان رساندن پروژه‌های نیمه‌کاره را داشت.
وی افزود: پروژه‌های نیمه‌کاره پارک بانوان، مقبره شهدای گمنام، جاده سلامت، مرکز معاینه فنی خودروهای سبک و احداث پردیس سینمایی باید در اولویت کاری شهرداری باشد و در اسرع‌وقت به پایان برسد.
شاهین کلانتری‌بنگر با ۷ رأی موافق اعضای شورای شهر به عنوان شهردار اسدآباد برگزیده و حکم استاندار همدان به عنوان شهردار اسدآباد، زادگاه سیدجمال‌الدین اسدآبادی معارفه شد.
وی متولد ۱۳۴۹ در بابل و دارای مدرک تحصیلی دکترای عمران است.
در سوابق کلانتری‌بنگر مسئولیت‌هایی همچون شهردار منطقه ۲۲ تهران، معاون مدیرکل نظارت و ارزیابی شهرداری تهران، شهردار شهرستان ملارد، رئیس بازرسی منطقه ۱۴ تهران، مدیرکل بازرسی امور بین‌الملل و رسیدگی شکایات سازمان عمران کشور، مشاور امورعمرانی مرکز بازرسی و رئیس اداره بازرسی شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته به کشور، قائم‌مقام و معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تهران، عضویت در سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران (پایه یک) و سرپرست گروه نظارت بر امورعمرانی ترافیکی مناطق شهرداری تهران وجود دارد.
کلانتری‌بنگر در مراسم معارفه خود از همه کسانی که موجبات خدمت خود در اسدآباد را به سرعت و در کوتاه‌ترین زمان فراهم کرده‌اند، تشکر کرد.
وی افزود: شرایط لازم جهت خدمتگزاری را فراهم می‌کنیم و همه افراد از خدمات شهری به صورت یکسان بهره می‌برند و از این به بعد شهرداری ضمن اینکه یک نهاد خدمات‌رسان است در شهر اسدآباد یک نهاد فرهنگی و اجتماعی عظیم می‌شود

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.