پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 23 مرداد 1399

کد خبر : 100194

 
پنجم آبان 57 کبودراهنگ روزی فراموش نشدنی است
تاریخ خبر : 1398-07-17
     
   
     
متن خبر :

 کبودراهنگ-  خبرنگار همدان‌پیام: پنجم آبان 57 روز فراموش نشدنی و بسیار تأثیرگذار برای مردم شهرستان کبودراهنگ است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با بیان این مطلب در نشست کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت روز شهرستان و شهدای پنجم آبان سال 57 اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا وظیفه همه ماست چرا که اگر نبودند این شهدا امروز ما نمی‌توانستیم با خاطر آسوده زندگی کنیم و شهدای پنجم آبان سال 57 کبودراهنگ نیز حماسه‌ای بزرگ آفریدند و باید دلیری‌ها و رشادت‌های آنها نسل به نسل انتقال داده شود.
ناصر قره‌باغی افزود: به برکت شهدای پنجم آبان 57 این روز به عنوان روز شهرستان نامگذاری شده که امیداریم بتوانیم برنامه‌ای در خور شأن این شهدای عزیز برگزار کنیم و برای هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن این برنامه باید تمام توان خود را به کار گیریم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: از ظرفیت خبرنگاران برای اطلاع‌رسانی و پوشش خبری باید به صورت ویژه در مراسم روز شهرستان استفاده شود چرا که آنها رسالت بسیار مهمی بر عهده دارند و می‌توانند با انعکاس خبر شهدای پنجم آبان 57 کبودراهنگ را در سطح شهرستان، استان و حتی کشور به مردم بشناسانند.
قره‌باغی در ادامه افزود: در مراسم نکوداشت روز شهرستان همچنین باید از ظرفیت نخبگان ، خیرین ، مسئولان کشوری ، استانی و... برای توسعه و پیشرفت شهرستان بهره‌مند شویم و از ایده‌های و نظرات آنها برای رشد و بالندگی شهرستان استفاده کنیم.
در پایان این نشست در خصوص دیگر مسائل فرهنگی و هنری برای برگزاری هر چه بهتر مراسم نکوداشت روز شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.