پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 9 اسفند 1398

کد خبر : 78663

 
کشف ۷۰۰۰ نخ سیگار قاچاق در کبودراهنگ
تاریخ خبر : 1396-03-25
     
 
 
     
متن خبر :

 ۷ هزار و ۷۶۰ نخ سیگار قاچاق توسط ماموران انتظامی در شهرستان کبودراهنگ کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با مهر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک باب مغازه اقدام به توزیع سیگار قاچاق می کند این موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالای شهرستان قرار گرفت. محمدعلی محمدی افزود: پس از اطمینان از این موضوع، ماموران پس از کسب مجوز قضایی، این مغازه را مورد بازرسی قرار دادند که در بازرسی از این مغازه مقدار ۷ هزار و ۷۶۰ نخ سیگار قاچاق خارجی فاقد مجوز گمرکی کشف شد.
محمدی با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالای کشف شده بیش از ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شد، عنوان کرد: پرونده در این خصوص تشکیل و به همراه یک نفر متهم دستگیر شده تحویل مراجع قضایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ همچنین از کشف ۲۵۷راس دام قاچاق دراین شهرستان خبرداد. محمدی گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران انتظامی این شهرستان طی ۲۴ ساعت گذشته نسبت به ایجاد تور ایست و بازرسی در محورهای مواصلاتی این شهرستان اقدام کردند. وی افزود: ماموران مستقر در محل به ۲ دستگاه کامیون که حامل بار احشام بود، مشکوک و خودروها را متوقف کردند که در بازرسی از این خودروها تعداد ۲۵۷راس احشام، بدون هرگونه مجوز و گواهی حمل از اداره دام پزشکی کشف شد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.