پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 24 خرداد 1403

کد خبر : 130866

 
کارگاه‌های صنایع‌دستی لالجین از پرداخت مالیات معاف شدند
تاریخ خبر : 1401-12-18
     
 
 
     
متن خبر :


با حمایت‌های استاندار همدان بخش عمده‌ای از مشکل مالیات کارگاه‌های صنایع دستی لالجین حل شد و این کارگاه‌ها با داشتن شرایط لازم از پرداخت مالیات معاف شدند.

فرماندار شهرستان بهار گفت: حرکت جمعی و نزدیکی و همکاری دستگاه ها و ادارات مختلف و تیم جوان مدیریتی و اجرایی در شهرستان بهار در کنار حمایت‌های ائمه جمعه موجب شده وضعیت خوبی در خدمت‌رسانی به مردم شهرستان داشته‌باشیم.

روح‌ا...نباتی اظهار کرد: همه مدیران اجرایی موظف هستند با پیگیری مشکلات مردم در جذب بودجه از استان و وزارتخانه‌ها کوشا باشند و درامدزایی را با جذب سرمایه‌گذار لحاظ کنند.

نباتی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم مهاجران در ردیف مناطق محروم کشور دسته بندی شود تا برای کمک به توسعه و پیشرفت آن از درامدهای کلان ملی به صورت ردیف بودجه مشخص اختصاص یابد.

فرماندار شهرستان بهار خاطرنشان کرد: در بخش لالجین با همه زحمات صورت گرفته مشکلاتی نیز وجود دارد که با تلاش دستگاه‌های اجرایی و پشتیبانی و حمایت بخشداری و فرمانداری در اسرع وقت حل خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهار، وی تأکید کرد: احترام به ارباب رجوع وظیفه همه مدیران است و هیچکس حق بدرفتاری با مردم را ندارد و در صورت هرگونه گزارش و شکایت با موارد به شدت برخورد خواهد شد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.