پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 24 خرداد 1403

کد خبر : 132182

 
آتش زدن ۲ خودرو گران قیمت در همدان به علت اختلاف مالی
تاریخ خبر : 1402-03-02
     
 
 
     
متن خبر :


 عامل حریق عمدی ۲ دستگاه خودرو گران قیمت به علت اختلاف مالی در همدان شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام ۲ مورد آتش سوزی خودرو در یکی از مناطق شهر همدان در ساعات ابتدایی صبح، ماموران کلانتری ۱۱ شکریه در محل حاضر و با توجه به ظواهر امر و عمدی بودن این حریق شناسایی عاملان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، هادی نجفی صالح افزود: با بکارگیری شگردهای پلیسی و با تصاویر به دست آمده از دوربین های مدار بسته کوچه محل حادثه، شخصی که هراسان با یک دستگاه خودرو پژو فرار می کرد شناسایی و پس از استعلام مشخص شد، شماره متعلق به یک دستگاه پراید است.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان با بیان اینکه ارزش این خودرو ها ۱۰۰ میلیارد ریال است ادامه داد: با شروع تحقیقات پلیسی و استعلام های مختلف، آدرس متعلق به خودرو پژو کشف و این شخص در منزلش دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

نجفی صالح اضافه کرد: متهم در تحقیقات فنی، به آتش زد عمدی ۲ دستگاه خودرو به دلیل اختلاف مالی اعتراف کرد و با تشکیل پرونده و به جرم آتش سوزی عمدی و همچنین جعل پلاک روانه زندان شد.

 دستگیری سارق کندوهای عسل

فرمانده انتظامی شهرستان همدان همچنین از دستگیری سارق کندوهای عسل یکی از باغ های اطراف همدان خبر داد و گفت: ماموران کلانتری ۱۷ مریانج با حضور در محل سرقت و مشاهده تصاویر دوربین های مدار بسته، شخصی را که با یک دستگاه خودرو سواری سایپا اقدام به بارگیری کندوها و فرار از محل می کرد شناسایی کردند.

نجفی صالح بیان کرد: پس از هماهنگی با مقام قضایی، متهم در منزلش دستگیر و پس از انتقال به کلانتری و انجام تحقیقات پلیسی به سرقت اعتراف کرد و همه اموال شامل ۶ عدد کندو بزرگ عسل طبیعی به ارزش ۶ میلیارد ریال کشف و به مالباخته تحویل شد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.