پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 31 فروردين 1403

کد خبر : 134486

 
برگزاری بیش از ۳۵۰ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در کبودراهنگ
تاریخ خبر : 1402-07-04
     
 
 
     
متن خبر :


کبودراهنگ- اکرم حمیدی -خبرنگار همدان پیام:به مناسبت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس بیش از ۳۵۰ برنامه در شهرستان کبودراهنگ برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت پیروی از ولایت فقیه و امام راحل، اخلاص، معنویت و روحیه جهادی رمز پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس بود و اگر امروز این دو مؤلفه  مهم در مدیریت امورات کشور در نظر گرفته شودموفقیت و پیشرفت  در همه عرصه ها دست یافتنی است.

حسین سوری افزود : تبیین گفتمان دفاع مقدس و ترویج گفتمان مقاومت در بین جوانان از ضروریات است و امروز دستاوردهای دفاع مقدس باید به نسل جوان انتقال داده شود.

وی  در ادامه به مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان کبودراهنگ اشاره کرد و افزود: برگزاری مجمع راویان دفاع مقدس، رژه خودرویی و موتوری بسیجیان و ارگان‌های نظامی و انتظامی  و سرکشی از خانواده معظم شهدا ، میقات صالحین، سخنرانی قبل از خطبه‌های نمازجمعه در بخش‌های مرکزی شیرین سو و گل تپه و حضور بسیجیان و رزمندگان در میعادگاه نماز جمعه از شاخص‌ترین برنامه‌هااست.

وری خاطرنشان کرد : دیدار با امام جمعه، نواختن زنگ انقلاب در روز آغاز بازگشایی مدارس، برگزاری بیش از ۸۰ نشست جهاد تبیین ،برگزاری اجلاسیه شهدا در شهرستان از دیگر برنامه های مهم هفته دفاع مقدس در کبودراهنگ است.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ  همچنین از برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در سطح شهرستان خبر داد و بیان کرد: برگزاری هفت جام ورزشی با عنوان گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، افتتاح خانه رزمندگان و روایتگران راویان دفاع مقدس، برپایی ۴۰ نمایشگاه در حوزه دفاع مقدس در سطح مدارس و پایگاه‌های بسیج و پیاده روی خانوادگی از دیگر برنامه‌ها است.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.