پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 21 مرداد 1399

کد خبر : 93932

 
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد

اجرای بیش از ٢٠٠ عنوان برنامه در جشن رمضان
تاریخ خبر : 1398-03-01
     
 
 
     
متن خبر : سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از اجرای بیش از ٢٠٠ عنوان برنامه به مناسبت ماه مبارک رمضان در استان خبر داد به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، علی مرادی‌نور اظهار کرد: بر اساس توافق‌نامه مشترک بین معاونت قرآنی و این اداره کل، برای اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری در قالب جشن رمضان برنامه‌ریزی شده است.
مرادی‌نور برگزاری نمایشگاه های فرهنگی و هنری، محافل قرآنی، نشست‌های تخصصی علمی، اجراهای خیابانی، محفل شعرخوانی و جلسات تدبر و تفسیر را از جمله عناوینی برشمرد که بر اساس این توافقنامه برای اجرای آنها برنامه‌ریزی شده است.
وی خاطرنشان کرد: بر این اساس، ١٠ نمایشگاه تجسمی در شهرستان‌های تابعه، ١١٨ محفل قرآنی در کانون‌های فرهنگی و هنری شهری و روستایی و ٢٣ نشست علمی و تخصصی در کانون‌های فرهنگی و هنری منتخب برگزار می‌شود.
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزاری طرح تلاوت نور و جشن روزه اولی‌ها را از دیگر برنامه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد عنوان کرد و افزود: علاوه بر این برای برگزاری ٨ نمایش خیابانی  و ٩ محفل شعرخوانی در شهرستان‌ها هم برنامه‌ریزی شده است.
مرادی‌نور تجلیل از فعالان قرآنی، برپایی نمایشگاه قرآن و عترت، برپایی نمایشگاه کتاب و... را از دیگر برنامه‌های این اداره کل در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.