پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 9 فروردين 1399

کد خبر : 88638

 
مدیرکل اقتصاد و دارایی همدان خبر داد

سرمایه‌گذاری یک آفریقایی پس از رویداد «همدان، 2018»
تاریخ خبر : 1397-10-19
     
 
 
     
متن خبر :
پس از رویداد 2018 یک سرمایه‌گذار از آفریقای جنوبی در پروژه هتل شادی مشارکت می‌کند.
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان با بیان اینکه رویدادهای گردشگری 2018 برای استان همدان اتفاق بسیار خوبی بود افزود: نام همدان در گستره جهانی شنیده شد که همین موضوع منجر به وقوع اتفاقات خوبی شده است.
سید ناصر محمودی در گفت‌و‌گو با فارس با بیان اینکه اتفاقات 2018 تنها به این سال ختم نشده است تصریح کرد: همدان بر روی آنتن بین‌المللی قرار گرفت و این اتفاق باعث می‌شود این شهر مورد توجه جهان قرار گیرد.
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان با بیان اینکه همزمان با برگزاری اجلاس جهانی گردشگری در همدان «میز اقتصادی» را برپا کردیم ادامه داد: از همین رو در نشستی سه ساعته مسائل اقتصادی بررسی و تبادلاتی انجام شد.
وی با اشاره به اینکه تفاهمنامه‌ای اولیه برای مشارکت سرمایه‌گذار آفریقایی در هتل شادی منعقد شده است خاطرنشان کرد: این سرمایه‌گذار به زودی در همدان حاضر می‌شود.
محمودی با اشاره به اینکه رتبه همدان در بهبود فضای کسب و کار ارتقا یافته است اظهار کرد: در همین راستا قوانین مخل کسب و کار در یک کارگروه به کمیته پایش بهبود کسب و کار استان شناسایی می‌شود که بخش خصوصی نیز در آن عضویت دارد. وی افزود: یکی از خروجی‌های این کارگروه‌ها کاهش زمان صدور مجوزهای لازم برای کسب و کار بوده است.
مدیرکل اقتصاد و دارایی همدان با بیان اینکه شکایت بخش خصوصی نیز در یک سامانه اختصاصی ثبت می‌شود تصریح کرد: بخش خصوصی می‌تواند شکایت‌ خود را از همه دستگاه‌ها در سامانه دادور ثبت کند که به صورت خرد و کلان پیگیری می‌شود.
 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.