پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 2 خرداد 1403

کد خبر : 126134

 
همه امکانات برای حل کم‌آبی همدان بسیج شده است
تاریخ خبر : 1401-06-05
     
 
 
     
متن خبر :


 نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل کم آبی ناشی از خشکسالی در همدان، گفت: دولت تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود را برای رفع هرچه سریعتر مشکل کم آبی همدان بسیج کرده است.

حمید رضا حاجی‌بابایی به دیدار خود با رئیس جمهور در خصوص موضوع حل مشکل بی آبی شهر همدان اشاره کرد و افزود: آیت ا... رئیسی در این دیدار اعلام کرد که با تمام قوا برای رفع مشکل کم آبی همدان وارد میدان شده‌ایم.

وی تصریح کرد: رئیس جمهور تصریح کرد و قول مساعد داد هرگونه اعتباری که برای تکمیل و تسریع بهره‌برداری از طرح آبرسانی به همدان نیاز باشد را پرداخت می کنیم.

حاجی بابایی گفت: دولت با تمام توان و بسیج تمامی ظرفیت‌ها و امکانات وارد میدان کار شده و طرح آبرسانی به شهر همدان نیز شتاب خوبی گرفته تا انتقال آب در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت افزود: رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه دستور داده که مبلغ مورد نیاز برای بهره برداری از طرح آبرسانی به همدان را تامین و پرداخت کند.

وی همچنین به دیدار اخیر خود با  فرمانده کل سپاه اشاره کرد و گفت: دراین دیدار مقرر شد، قرارگاه خاتم به عنوان مجری طرح در کوتاهترین زمان ممکن پروژه آبرسانی به همدان را به سرانجام برساند.

به گفته وی، در فرصتی مناسب، گزارش کاملی از روند پروژه آبرسانی به شهر همدان و موانع پیش رو را برای به شهروندان فهیم ارایه خواهم کرد.

از مردم همدان عذرخواهی می‌کنم
حاجی بابایی با اشاره به مشکلات پیش آمده بابت بی‌آبی برای شهروندان همدانی، گفت: از طرف همه مسئولانی که در رفع مشکل آب همدان قصور و کوتاهی داشته‌اند از مردم شریف این دیار که سختی ها را تحمل کردند، عذرخواهی می کنم.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.