1399-04-081399-04-18bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 18 تير 1399

کد خبر : 91296

 
رئیس تعاون روستایی شهرستان همدان خبر داد

پیش‌بینی برپایی 45 غرفه توزیع میوه شب عید در همدان
تاریخ خبر : 1397-12-19
     
   
     
متن خبر :


مسعودعلی سعیدی ضمن تأکید بر اینکه متولی توزیع میوه تعاون روستایی است، بيان کرد: بر اساس ابلاغیه وزارتخانه امر تهیه، تدارک و توزیع میوه بر عهده سازمان تعاون روستایی استان است.
وی با بیان اینکه همانند سال‌های گذشته هم میوه شامل پرتقال و سیب را داخل استان داریم افزود: امیدواریم بتوانیم بیشتر از سال قبل سهیمه را در اختیار غرفه‌داران قرار دهیم.
رئیس تعاون روستایی شهرستان همدان بیان کرد: در حال حاضر فعلاً قرار شده در 45 نقطه توزیع میوه انجام شود اما این مسئله منوط به تایید کمیته استانی است که استاندار در رأس آن است و تا اعلام نظر آنها  45 نقطه در شهر همدان در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه هنوز قیمت و کارمزد مشخص نشده است، به فارس گفت: همه این موارد از نظر تعداد غرفه، کارمزد و نحوه توزیع منوط به نظر استاندار در استان و در همدان فرمانداری است.
سعیدی با تأکید بر اینکه تعاون روستایی آمادگی کامل دارد به محض تعیین تکلیف در کمیته استانی ارائه خدمات داشته باشد افزود: هنوز میزان میوه‌ای که قرار است توزیع شود، نیز مشخص نشده است اما کمتر از سال قبل نخواهد بود.
وی با بیان اینکه برنج هم در سطح روستاها توزیع شده است افزود: صنعت و معدن نیز در تامین برنج همکاری لازم را دارد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
وی با بیان اینکه در شکر نیز مشکلی وجود ندارد بیان کرد: شکر و برنج هر دو با قیمت 4 هزار و 400 تومان توزیع می‌شود و این دو از سوی صنعت، معدن، تجارت تامین شده است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.