پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 2 خرداد 1403

کد خبر : 137228

 
استاندار همدان:

تعامل مجمع نمایندگان با دولت برای اعتلای جایگاه استان ضروری است
تاریخ خبر : 1403-01-14
     
 
 
     
متن خبر :


استاندار همدان گفت: تعامل مجمع نمایندگان استان با دولت مردمی و انقلابی ایران قوی و در راستای اعتلای نام و جایگاه ایران اسلامی در سطح بین‌المللی و دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان در سطح کشور ضروری است.

به گزارش ایرنا علیرضا قاسمی‌فرزاد روز سه شنبه در نشستی صمیمی با منتخبان مردم استان در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به بیان کلیاتی از وضعیت استان پرداخت و بر لزوم تعامل نمایندگان مجلس با دولت برای حفظ حقوق مردم تاکید کرد.

وی اظهار کرد: در این نشست مقرر شد جلسات مشترک با هدف ارتقا شاخص‌های توسعه و پیشرفت استان و تعامل و همکاری همه جانبه بیش از پیش در دستورکار تمامی حاضران قرار گیرد.

در ادامه این نشست معاونان استاندار اهم اقدامات دولت در استان را تشریح و سپس هر یک از منتخبان مردم استان ضمن قدردانی از تلاش‌های مجموعه مدیریت استان و توجه ویژه‌ متولیان برگزاری انتخابات به چهار راهبرد اعلامی از سوی مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و همچنین برگزاری انتخاباتی سالم و امن در استان، به ارائه دیدگاه‌ها و نظرات و همچنین موضوعات کلی حوزه‌ انتخابیه خود را مطرح کردند.

در این نشست صمیمی منتخبان مردم استان در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن تبادل نظر، بر هم‌افزایی، همکاری، هماهنگی و تلاش برای تحقق اهداف و رفع مسائل استان درقالب برنامه‌های ملی و استانی تاکید کردند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.