پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 13 آذر 1399

کد خبر : 50693

 
شعار امسال هفته نیروی انتظامی:

«پلیس، تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار»
تاریخ خبر : 1393-06-27
     
   
     
متن خبر :

 معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی همدان، «پلیس، تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار» را شعار امسال نیروی انتظامی در هفته ناجا دانست.
سرهنگ فرامرز به‌گذر در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری هفته ناجا با بیان اینکه هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای ارائه گزارش عملکرد یکساله این نیرو به مردم است، گفت: از دوازدهم تا نوزدهم مهرماه در سراسر کشور تحت عنوان هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است.
وی افزود: از سال گذشته تا به امروز 65 جلسه تخصصی با هدف کارآمدی برنامه‌های هفته نیروی انتظامی برگزار شده است.
معاون هماهنگ ‌کننده نیروی انتظامی استان همدان از ایجاد هفت کمیته تخصصی برای برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های این هفته خبر داد و گفت: مطالبات نیروی انتظامی از دستگاه‌های مختلف اجرایی استان برای مشارکت در برگزاری برنامه‌های هفته ناجا در اختیار مدیران کل دستگاه‌ها قرار داده شده است. وی، همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نهادینه کردن آن در جامعه، همایش ناجا و بسیج باهدف استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت بسیج، همایش شبگردان، نگهبانان و سرایداران با هدف تکریم این اعضا را از جمله برنامه‌های نیروی انتظامی استان همدان در هفته نیروی انتظامی دانست. به‌گذر اضافه کرد: همایش مشترک ناجا و دستگاه قضایی با هدف تعامل بیشتر این نیرو با قوه قضائیه، همایش پیاده‌روی خانوادگی با هدف فراخوان مشارکت مردم در اجرای برنامه‌های نیروی انتظامی، همایش همیاران، فرهنگ یاران و پلیس یاران جوان با هدف ایجاد زمينه پذیرش مسئولیت اجتماعی، برگزاری نمایشگاه جنگ نرم از دیگر برنامه‌های این هفته است.
وی در پایان با تقدیر پیشاپیش از همکاری دستگاه‌های مختلف استان در برگزاری برنامه‌های هفته ناجا، تأمین امنیت را پازلی دانست که هر دستگاه باید نقش خود را در آن به خوبی ایفا کند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.