پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 5 مهر 1401

کد خبر : 75281

 
قیمت گوشت در همدان ارزان می‌شود
تاریخ خبر : 1395-10-11
     
 
 
     
متن خبر :

رئیس اتحادیه قصابان همدان وعده داد: این هفته قیمت گوشت در بازار همدان ارزان می‌‌شود.
اکبر سپهری ادامه داد: مداخله دلال‌ها، افزایش قیمت کشتار در کشتارگاه‌ها و خروج بی‌رویه دام از جمله مشکلاتی بود که قصابان هفته گذشته با آن مواجه بودند.
وی افزود: به دنبال اعتراض قصابان در روز جمعه و شنبه هفته‌ گذشته کشتار دام از سر گرفته شد به طوریکه در حال حاضر سردخانه‌ها و کشتارگاه‌ها از وجود گوشت اشباع شده است.
سپهری ادامه داد: دلال‌ها به دنبال خرید گوشت با 15 هزار تومان زیر قیمت بودند تا بتوانند گوشت را گران‌تر روانه بازار کنند و همین امر موجب شد قیمت گوشت از 27 هزار تومان به 33 هزار تومان برسد.
وی عنوان کرد: در حال حاضر قیمت گوشت گوسفندی مخلوط در بازار همدان 34 هزار تومان، گوشت نرمه درجه یک گوسفندی 45 هزار تومان، گوشت گاو و گوساله مخلوط 32 هزار تومان و نرمه خالص بین 36 تا 37 هزار تومان است.
سپهری اظهار کرد: ورود سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان جهادکشاورزی باعث شد قیمت گوشت کاهش یابد به طوری که تا پایان این آینده قیمت قطعی گوشت اعلام می‌شود.
وی گفت: نه‌تنها در شهر همدان بلکه در شهرهای دیگر نیز قیمت گوشت گران شده بنابراین نباید این موضوع را اعتصاب دانست بهتر است بگویم اعتراض قصابان نه اعتصاب!

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.