پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 3 بهمن 1397

کد خبر : 65256

 
روز سوم بیست‌ویکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور
تاریخ خبر : 1394-08-19
     
   
     
متن خبر :

روز سوم، روز بازدید و حضور وزرای متعدد دولت تدبیروامید و معاونان برخی از وزرا، به همراه برخی نمایندگان مجلس و مدیران استانی و روابط‌عمومی‌ها بود.
غرفه رسانه‌های فعال مملو از میهمانانی بود که برای بازدید از غرفه‌ها آمده بودند، از کاندیداهای احتمالی مجلس تا مدیران صاحب‌نام رسانه‌ای که مقابل لنزهای دوربین عکاسان سوژه‌های خبری شدند. این روز گزارش‌ها و نظرسنجی‌ها، بازار گرم خودش را داشت.
کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی و نشست خبری وزیر فرهنگ و جمع شدن خبرنگاران در تالار گفت‌وگو هم اخبار خاص خودش را داشت.
در این میان رسانه‌ها به محض ورود مدیر یا مسئول و وزیری دنبال پرسیدن سؤال‌های انباشته‌ای بودند که گاهاً میان هم تقسیم می‌کردند تا به نوعی به جواب همه برسند؛ اما از دغدغه‌های روزنامه‌نگاران و خبرنگاران هم نمی‌شد، غافل شد. آنها که همچنان به دنبال تأمین امنیت و آینده شغلی خود هستند و از حاشیه‌های امنیتی گریز دارند.
روز سوم مجموعه‌ای از رسانه‌های استان و خبرنگاران همدانی به نمایشگاه آمدند و از نزدیک به بازدید از غرفه‌های نمایشگاه رفتند و در همایش میر سیدعلی همدانی هم که در طبقه دوم این نمایشگاه برگزار شد، شرکت کردند.
گوشه‌ای از نمایشگاه غرفه، بانک مرکزی به چشم می‌خورد که عتیقه‌ها و لباس‌های قیمتی از دوران گذشته ایران را در قالب عکس و فیلم به نمایش گذاشته است.
برخی بازدیدکننده‌ها می‌گویند نمایشگاه به نسبت سال گذشته به لحاظ تعدد غرفه‌ها، کیفیت بهتری یافته است و انصرافی‌ها در حاشیه بودند و چندان به کیفیت نمایشگاه آسیب نزد.
کارگاه‌های آموزشی تیترنویسی و گزارش و... برای رسانه‌ها با اساتید مجرب از فرصت‌های نیک این نمایشگاه است که باید استفاده کرد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.